Leto je obdobím festivalov, táborákov, dovoleniek a skvelých zážitkov. K všetkým týmto situáciám neodmysliteľne patria aj letné hity, ktoré nám spríjemňujú každý deň veselými a tanečnými tónmi. Prinášame vám zoznam hudobných noviniek, ktoré k tohtoročnej letnej sezóne budú určite patriť!

Mikolas Josef – Delilah

Mikolas Josef je 27-ročný český spevák a producent, ktorý sa venuje hudbe od útleho detstva. Do povedomia sa dostal najmä vďaka účasti na Eurovision Song Contest 2018. Jeho hudba je rôznorodá, ale najčastejšie sa prezentuje práve tanečnými hitmi s latino nádychom. Práve takou pieseň je aj jeho hudobná novinka Delilah. Tá vyšla pred pár týždňami a zatiaľ dosahuje naozaj fantastické výsledky a teší sa skvelej odozve. Toto leto sa s touto piesňou určite ešte stretneme.

Kali a IMT Smile – Nič sa nemení

Optimizmom naplnená novinka týchto dvoch veľkých mien slovenskej hudobnej scény s názvom Nič sa nemení je venovaná všetkým ľuďom, ktorí sa nenechávajú obmedzovať vekom. Táto pieseň zaručene dokáže zlepšiť náladu a toto leto ju určite budeme mnohokrát počuť z rádií napríklad na cestách!

David Guetta & Bebe Rexha – I’m Good (Blue) 

Táto pieseň síce vyšla už pred niekoľkými mesiacmi, s týmto letom sa však neoddeliteľne spája a budeme ju bez pochýb počuť úplne všade počas celej sezóny. David Guetta nám prináša nie len letné hity už niekoľko desiatok rokov, pričom nesklamal ani tentokrát!

OneRepublic – RUNAWAY

Táto hudobná novinka vyšla iba pred pár týždňami a spája v sebe všetko, čo by správny letný hit mal mať. Veselá tanečná melódia, chytľavý refrén a text, v ktorom sa môže nájsť každý! OneRepublic tak opäť prišli so skvelou hudbou presne tak, ako sa to od nich dalo očakávať!

Conan Gray – Never Ending Song

Táto pieseň je presne tým, čo sme v tomto letnom období potrebovali počuť! Nechať sa strhnúť a poblázniť hudbou inšpirovanou 80. rokmi? Conan Gray nám presne toto umožňuje vo svojej novinke Never Ending Song!

Dua Lipa – Dance The Night

Sfilmovaná Barbie je jedným z najočakávanejších filmov tohto roku, pričom si v tomto filme strihla úlohu aj obľúbená Dua Lipa. Práve to vyústilo vo vznik tanečného hitu s veľkým potenciálom, ktorý sa volá Dance The Night!

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: youtube.com, spotify.com, IMDb.com / Foto: freepik.com