Keď neviete aké seriály pozerať, obrátite sa na to, čo baví ostatných. Ktoré seriály práve trendujú na Netflixe!?

Seriály, o ktorých všetci rozprávajú sú relatívne ľahko dostupné. Dostaneme sa k nim pomocou niekoľkých kliknutí na počítači a väčšina televízorov má prístup na internet, kde si ich môžeme okamžite pozrieť. Keďže návšteva kina už nie je taká jednoduchá, toto si ľahko pozriete i z pohodlia vlastného domu!

netflix

10. Animovaný seriál Labková patrola

Labková patrola je kanadský animovaný seriál pre deti. Pochádza z roku 2013 a práve na Netflixe vyšla jeho ôsma séria.

paw patrol

9. Kórejský seriál Hometown Cha-Cha-Cha

Hometown Cha-Cha-Cha je seriál kórejskej produkcie, ktorého poslednú časť odvysielali práve včera. Príbeh sa točí okolo mladej zubárky, ktorá príde o prácu. Vydá sa na výlet do idylickej prímorskej dediny Gongjin, kde sa stretáva s istým „vševedom“. Keď sa náhodou cesty týchto dvoch ľudí niekoľkokrát skrížia, začnú sa na seba pozerať v inom svetle.

8. Japonský triler Alice in Borderland

Počas oslavy si Arisu praje, aby mohol žiť vo svete, ktorý by bol viac vzrušujúci. To prianie sa mu splní a on a jeho dvaja kamaráti sa objavia v zdanlivo post apokalyptickom paralelnom svete. Zrazu musia doslova súťažiť o prežitie.

alice in borderland

7. Dánsky triler The Chestnut Man

The Chestnut Man je dánsky triler natočený podľa rovnomenného románu. Prémiu mal 29. septembra 2021. Príbeh sa začína odhalením brutálnych vrážd celej rodiny na izolovanej farme v roku 1987. Viac ako tridsať rokov neskôr sa v Kodani nájde telo zavraždenej ženy na detskom ihrisku, vedľa nej leží z gaštanov poskladaná postava muža.

seriál the chestnut man

6. My name

My Name je juhokórejský seriál, ktorý vyšiel na Netflixe 15. októbra. Po vražde jej otca sa žena vedená pomstou pripojí ku gangu, na následok čoho vstúpi do policajného zboru ako špiónka.

seriál my name

5. Sex Education

Britský komediálno-dramatický seriál Sex Education popisuje život študentov, zamestnancov a rodičov fiktívnej strednej školy v Moordale, ich problémy a osobné dilemy často súvisiace so sexuálnou intimitou.

4. Mexický seriál The Five Juanas

Tento seriál rozpráva príbeh piatich žien, ktoré sa jedného dňa stretnú v Cancúne. Rýchlo zistia, že všetky majú rovnaké meno a každá nesie jedinečné materské znamienko v tvare ryby. V následku tohto zistenia prídu na to, že sú dcérami toho istého muža, ctižiadostivého politika, a ich rodinné putá sú oveľa viac zlovestnejšie, ako sa na prvý pohľad zdajú.

seriál the five juanas

3. Maid

Slobodná matka Alex začne upratovať domácnosti aby sa uživila po úniku zo zneužívajúceho vzťahu. Následne prechádza rôznymi prekážkami aby zabezpečila lepší život pre jej dcéru, Maddy.

seriál maid

2. You

You je americký psychologický triler, ktorého prvá séria vyšla v roku 2018. Momentálne má tri série, ktoré popisujú život Joea Goldberga, ktorý je v skutočnosti viac komplikovanejší, ako sa na prvý pohľad zdá.

seriál you

1. Squid Game

Squid Game je seriál, ktorý práve láme všetky rekordy. Ide o prvú kórejskú drámu, ktorá sa dostala na vrchol rebríčkov a trvalo jej to len štyri dni. Squid Game je deväťdielna séria o svete, v ktorom sa detské hry menia na smrteľné. Príbeh je plný krvi, násilia a zrady, ale je vysoko návykový a celosvetovo populárny.

seriál squid game

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: netflix.com, flixpatrol.com | Foto: netflix, imdb, tumblr, gossipchimp