Peter „Plexo“ Plecho zabrnkal na city svojim fanúšikom najnovšou skladbou s názvom Tápem. Reakcie viacerých z nich sú sprevádzané slzami a nostalgiou, naznačujú komentáre sledovateľov. Viacerí z nich sa v skladbe našli a Plexo zrejme poslal vonku najemotívnejšiu skladbu tohto roka!

Text skladby naznačuje ťažké prežité životné obdobie a príbeh lásky, ktorý nemal štastný koniec. Plexo sám prezradil na svojom FB, že skladbu začal písať už v minulom roku cez leto a dopísal ju na jeseň. Citová angažovanosť mu však nedovolila vypustiť ju von skôr. Hudobnú produkciu mu na skladbu dodali Hoodini a Mikelo.

https://www.facebook.com/plexoplexo/posts/1361024397286979

No ale poďme už teraz na veselšiu tému. Raper popri novej skladbe svojim fans nezabudol podotknúť, že na jeho novom pripravovanom albume s názvom Nočné Mory sa nič nemení, a teda bude k mání už v máji tohto roku. Neostáva nám nič iné, len si počkať, kým spustí predpredaj albumu. Skladba Tápem je už v poradí štvrtou skladbou, ktorú z očakávaného počinu predstavil. Naposledy sme mali možnosť registrovať jeho hlas na skladbe Prvá cena s produkciou od Mugisa.