Stalo sa to v Dallase. Žena porodila počas pandémie koronavírusu jednovaječné štvorčatá! Šanca, že porodí takéto detičky, je 1 ku 15 miliónom!

Jenny Marr a jej manžel Chris sa v marci stali štvornásobnými rodičmi! Uzlíčky šťastia museli stráviť dva mesiace po pôrode v inkubátore v texaskej nemocnici, no teraz si šesťčlenná rodinka užíva čas v pohodlí domova.

Je to zázrak!

Štvorčatá sa narodili cisárskym rezom v priebehu troch minút! Všetci štyria chlapci dostali mená na rovnaké začiatočné písmeno. Ako prvý prišiel na svet Harrison, ďalší nasledoval Hardy, potom Henry a nakoniec Hudson, ktorý vážil najmenej, a to iba 878 gramov!

,,Ó môj Bože, nedokážeme ich ani rozoznať. Odfotila som ich a ukázala tú fotku Chrisovi s otázkou, kto je kto. Snímku som poslala aj rodine a nikto to neuhádol,“ tvrdí Jenny.

A čo je zvláštnosťou? V rodine ani jedného z rodičov sa nevyskytli v minulosti viacerčatá. Vďaka tomu je tento jav ešte vzácnejší.

Nakoniec sa Jenny verejne poďakovala všetkým doktorom a sestričkám, ktorí bezpečne priviedli na svet jej štyri poklady.

,,Dúfam, že raz budem môcť každého z nich objať. Ďakujem, že ste naše prvé bábätká bezpečne priniesli na svet a že ste do nich vkladali nádej.“

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook.com