Niet najmenších pochýb o tom, že láska je v živote každého jedného z nás nesmierne dôležitá. Bez lásky jednoducho život ani neexistuje. Či už hovoríme o láske rodičovskej, súrodeneckej či partnerskej. Každý jeden z nás určite v priebehu svojho života zažil lásku.

Aké je to, keď sa človek zamiluje? Ako vedieť, že sme stretli svojho vysnívaného princa na bielom koni? Nie je to vôbec jednoduché, avšak ja by som sa chcela s Vami podeliť o svoj príbeh lásky, ktorý som zažila a zažívam až do dnešného dňa. Nie nadarmo sa hovorí, že pravá láska prichádza v živote len raz. Tá moja prišla…

Silhouette of Young Couple On Stock Footage Video (100% Royalty-free)  5450693 | Shutterstock

Vysokoškolské časy nemožno opísať len učením a zodpovednosťou. Mnoho študentov práve v období štúdia na vysokej škole spozná mnoho nových priateľov a v neposlednom rade zažije aj ľúbostné vzťahy. Ani ja nie som výnimkou.

Ako spoznáte svoju spriaznenú dušu? - Martinský rínok

Stalo sa to v jeden krásny slnečný deň na internáte. S kamarátmi sme plánovali spoločný výlet na chate. Všetko sme mali perfektne zariadené, chýbalo nám už len jedno. HUDBA! Keďže práve ľudové piesne boli a aj naďalej sú nášmu srdcu blízke, rozhodli sme sa, že dobrý a sympatický harmonikár nemôže na chate chýbať. Jedna kamarátka poznala chalana s takýmto talentom a tak sa nám ho rozhodla predstaviť. V momente, keď zaklopal na dvere mojej izby, moje srdce poskočilo ako nikdy predtým. Vo dverách stál sympatický, pohľadný chalan s očami, do ktorých by sa zadívala aj televízna hviezda. Humor mu rozhodne nechýbal a sranda ho vystihovala viac ako jeho priezvisko. Ihneď sa mi zapáčil a ešte v ten večer sme si začali dopisovať na facebooku.

Fotografia: láska. | fotky.sme.sk

Všetko zostalo len v rovine písania, avšak na chate sme sa veľmi zblížili. Neustále sme boli spolu, spievali sme, zabávali sme sa a dokonca sme sa aj držali za ruky. Na oko by sa zdalo, že toto čaro vládlo len na chate, avšak opak je pravdou. Všetko naberalo na intenzite aj v nasledovných dňoch. Začalo to nevinnými prechádzkami, drobnosťami, gestami až sme si po dlhom čase povedali, že by sme to chceli spolu skúsiť. Práve v tom momente som prežívala najkrajšie obdobie v mojom živote a prežívam ho dodnes. Čoskoro to bude rok, čo tvoríme pár a sme veľmi spokojní. Celé leto trávime spolu. Bývame spolu, brigádujeme spolu, dovolenkujeme spolu! Všetko robíme SPOLU.

laska-mezi-muzem-a-zenou

Je to naozaj neopísateľný pocit, ak viete a cítite, že práve ON je láska vášho života. Pocit, ak viete, že On Vás podporí, ocení a miluje aj so všetkými vašimi chybami. Slovami to len veľmi ťažko opísať. Náš slovník má len dve slová: ĽÚBIM ŤA!

Kedy viem, že milujem - má láska nejaké pravidlá? A čo ju dnes tak veľmi  zabíja? | Diva.sk

Zdroj: fotky.sme.sk, martinskyrinok.sk, epochtimes.cz