Do kín sa chystajú premiéry filmov, ktoré rozhodne budú stáť za to. Ide však o filmové pokračovania svetoznámych a všade obľúbených filmov.

Jedným z prvých pokračovaní, ktoré určite stojí za zmienku je ďalší diel obľúbenej fantazijnej série Piráti z Karibiku. Príbeh tvorcovia nazvali Salazarova pomsta a svetovú premiéru bude mať 26. mája. V našich kinách si budeme musieť na tento skvost určite počkať, ale rozhodne to bude stáť za to. Herecké obsadenie opäť tvorí obľúbený Johny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, po boku hlavných hrdinov sa však objaví napríklad aj Kaya Scodelario či Paul McCartney.

Milovníci všetkých animákov už určite s radosťou očakávajú v poradí tretie pokračovanie filmu Ja zloduch. Obľúbené žlté postavičky sa na plátne mihnú 14. júna 2017 a miestna premiéra sa uskutoční na Filipínach. Do slovenských kín sa film Ja zloduch 3 dostane 29. júna aj v 3D. Prekvapením a obrovským očakávaním filmu je nový záporný hrdina menom Balthazar Bratt.

A opäť sa stretávame s fantasy filmovým pokračovaním, ktorým je film Thor: Ragnarok, v ktorom nepochybne zahviezdi obľúbený Chris Hemsworth spolu s Tomom Hiddlestonom. Okrem nich možno vo filme spozorovať famóznu držiteľku Oscara  Cate Blanchett alebo Jeffa Goldbluma, ktorý sa objavil v komédii Mortdecai: Grandiózny prípad spolu s Johnnym Deppom. Film bude mať premiéru 25. októbra 2017 v Taliansku.