Sú dni, kedy sa nám stane niečo nezvyčajné alebo sa ocitneme priamo v situácii, kedy sa deje čosi nevídané. Ako sa vraví, byť na správnom mieste v správnom čase!

Pred pár rokmi floridská polícia zatkla muža, ktorý prepadol banku, následne sa vyzliekol a nahý rozhadzoval ukradnuté peniaze po meste! Takýto jav sa veru nevidí len tak každý deň.

Alexander Sperber túžil byť komikom. Očividne mu to nebolo dopriate, pretože posledná vec, ktorú spravil, ho priviedla k tomu, že ho FBI zatkla a obvinila z bankového prepadnutia. Možno treba Alexandrovi vysvetliť, kde končia hranice humoru.

Sperber vtrhol do banky a predstieral, že má zbraň. Zamestnanec banky prezradil, že v strachu o svoj život dal zlodejovi 4700 dolárov, čo je v prepočte približne 4000 eur.

,,Zlodej pristúpil k pokladničnému pultu a povedal, že má zbraň. Potom požadoval, aby pokladník vložil peniaze do tašky, ktorú mu podal. Vyhrožoval, že ublíži každému, kto nesplní jeho požiadavky.“

Polícia uviedla, že zamestnanec stihol dať do tašky s peniazmi aj rozbušku s červenou farbou, ktorá nakoniec zašpinila všetky peniaze. Alexandrovi tak neostalo nič iné, iba putá na rukách.

Zdroj: webnoviny.sk & heavy.com | Foto: lifedaily.com