Nie je žiadnym tajomstvom, že do rodinky talentovaného muzikanta Ondreja Kandráča pribudla malá Mária. Svetlo sveta uzrela 26. júna a tento deň bude vždy nezabudnuteľným dňom v tejto rodine. Erika absolvovala cisársky rez na odporúčanie samotných lekárov.

https://www.instagram.com/p/CB58RX7DyQq/?utm_source=ig_web_copy_link

Pôrod prebehol úspešne a Maruška aj čerstvá mamička si užívajú spoločnosť tej druhej osoby. Koniec školského roka bol v rukách samotného Ondreja. Koniec školy zvládol skvelý muzikant so svojimi dvoma deťmi sám. Po piatich dňoch po pôrode však nastala dlho očakávaná chvíľa, kedy sa malá Mária ocitla v pohodlí svojho nového domova.

https://www.instagram.com/p/CCDJyhVjn5U/?utm_source=ig_web_copy_link

Honosné kytice, sladké dobroty a obrovská radosť, ktorú prežíval Ondrej sa slovami nedá ani opísať. Nadšenie nechýbalo ani v očiach dvoch detí, ktoré sa už nevedia svojej malej sestričky dočkať.

https://www.instagram.com/p/CCF8Vf8j7m8/?utm_source=ig_web_copy_link

Instagram naberá na intenzite. Známa rodina talentovaného speváka zverejnila na sociálnej sieti prvú spoločnú fotografiu s bábätkom. Príspevok si vyslúžil mnoho krásnych a pozitívnych ohlasov. Čerstvá trojnásobná mamička na fotografii vyzerá síce spokojne, ale je vcelku pochopiteľné, že momentálne potrebuje čo najviac oddychu a relaxu. Tejto krásnej rodinke želáme krásne prázdniny a veľa síl do budúceho života.

https://www.instagram.com/p/CCF4cPZDluy/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com