Máte aj vy pocit, že samotný Egov album Precedens vyvoláva určitú vlnu hejtu? A to niekedy poriadneho? Mne sa to úprimne povedané zdá dosť neopodstatnené. Určite teda cítime potrebu vyjadriť sa aj k samotnému albumu formou recenzie, ale to až trochu neskôr, v ďalšom článku.

https://www.facebook.com/EgoKF/posts/10159684405025648

 

Multižánrový presah je úplne jasný a kto čakal tvrdý rapový album zo starých čias Kontrafaktu, je zrejme na omyle. Samotný Ego je už niekde inde, zavŕtal počas svojej hudobnej kariéry takmer do každej odrody hudby a ani teraz tomu nieje inak. A preto by som ho už ja sám nenazýval raperom, i keď je jeho sloha väčšinou tohto charakteru. Už ho nazývam hudobník, ktorý dokáže spojiť a otextovať každý hudobný štýl. A preto sa mi páči a dokážem ho počúvať. K tejto skladbe sa on sám vyjadril, že ide o najškandalóznejšiu skladbu z albumu. Ale prečo? Lebo sa nesie v duchu RnB a spojil sa s Tomim Popovičom? Však samotný album dostal názov Precedens, no tomu môžeme byť vlastne radi. Hudba z každého súdka, a precedensom by sa mal stať aj fakt, že vizuál by mala dostať každá jedna skladba. No nieje to až taký precedens, už sme to mohli vidieť napr. na albume od Marks-a. Síce menej známy, ale predsa sa mu to už podarilo.

K tejto samotnej skladbe sa myslím vyjadrovať netreba. Zabrať dostala stále aktuálna téma vzťahov. Niekto sa v nej nájde, niekto nie, ale pozitívom ostáva, že sa nevenuje žiadnemu egotripu a ani v poslednom čase opočúvanej téme nenávisti fanúšikov. Vizuálnu podobu klipu zariadil Lachimes a A-TEAM PRODUCTION. Kvalitná skladba, kvalitný klip tak ako sa na album Precedens patrí. Sleduj!?

Zdroj: youtube.com, facebook.com