Rodina je prístavom nádeje, lásky a bezpečia. Predstavuje miesto, kde láska rodí život. Rodina nie je ničím iným, ako predčasným nebom. Frázy, s ktorými sa stretávame na každom kroku.

Najdôležitejšou hodnotou je pre Slovákov rodina, ukázal výskum - SME

Človek, ktorý svoju rodinu nadovšetko miluje, je tým najšťastnejším človekom na svete. Úprimnosť, bezpečie, láska, istota, podpora, nádej! To je rodina. Nie každá rodina je však taká, aká sa na prvý pohľad zdá.

Šťastná rodina: Toto je 10 pravidiel spokojnej a harmonickej rodiny

Pred nedávnom som mala možnosť prečítať si jednu poučnú knihu. TAK TO NEBOLO! Rodina sa stala základným jadrom tejto knihy. Hoci sa na prvý pohľad zdalo, že život rodiny je šťastný a bez problémov, opak sa stal pravdou.

Kniha tak to nebolo (suzanne redfearnova), - 5 € od predávajúcej micha22 |  Bazár - Modrý koník

Jillian Kanová je úspešnou architektkou, ktorá žije v nádhernom dome so svojim milovaným manželom Gordonom a so svojimi dvoma deťmi. Všetci naokolo si myslia, že práve táto rodina predstavuje dokonalý vzor rodiny, avšak za dverami domu… je všetko úplne iné, aké sa na prvý pohľad zdá.

Násile a týranie v rodine

Gordon je policajt, ktorý sa síce navonok tvári ako dokonalý a vzorný manžel, avšak zdanie občas klame. Je tomu tak aj v tomto prípade. Gordon svoju ženu tyranizuje a bije na každom kroku. V momente, keď Jillian pochopí, že situácia je vážna a nevie čo ďalej, poberie sa na odchod. Po čase sa rozhodne so sebou vziať aj svoje deti, avšak netuší, aké nepríjemné prekvapenie jej Gordon pripraví.

Nezatvárajte oči, ak vidíte zlo: Čo robiť, ak sú mama či dieťa v okolí  týraní? | Najmama.sk

Ak túžite zakúsiť napínavé a pohlcujúce čítanie, vrelo odporúčam túto knihu. Zaručujem Vám, že samotný dej ešte poriadne zamieša karty.

Psychotriler ako sa patrí! V tejto knihe pôjde len o únik a prežitie |  Žilina24.sk

Zdroj: Čojee!?|Foto: femme.sk