Slovensko obletela radostná správa z východu! Známy slovenský huslista a spevák, Ondrej Kandráč, je už trojnásobným otcom! Spolu s manželkou Erikou už vychovávajú dve deti, syna Ondrejka a dcérku Emku.

A už sú piati!

Šťastnou novinkou sa pochválil čerstvý otecko na svojom Instagrame, kde zverejnil aj fotografiu nového člena rodiny. Do muzikantskej rodiny pribudlo dievčatko. Vybrali jej tradičné slovenské meno, Mária.

,,Pán nám dožičil tešiť sa z toho najväčšieho daru – ľudského života. Naša malá princezná sa volá Mária. Svetlo sveta uzrela dnes – 26.6.2020. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli tento deň zvládnuť, na čele s tímom lekárov a sestričiek z Nemocnice Košice-Šaca, 1. súkromná nemocnica. Veríme, že naše dievčatko bude robiť radosť nielen nám, ale aj vám.“

Tieto krásne slová povedal hrdý otecko a dodal, že mamička aj malá princezná sú v poriadku. Ondrej Kandráč má 42 rokov a ako sám priznal, obdobie mladosti plné večierkov už má za sebou.

,,Je čas, keď človek trocha spomalí a uvedomí si zmysel života, a tým je pre mňa moja rodina, moji blízki. Na druhej strane nemôžem vyčleniť iba rodinu, pretože u mňa by hudba a rodina nemohli harmonicky existovať jedno bez druhého.“

Ide o čarovný dátum!

Príchod tretieho dieťatka zvládala Erika veľmi dobre. Dátum, kedy prišla na svet ich malá Maruška, je viac než symbolický!

,,Aj keď sme v dnešný deň pôrod neplánovali, práve dnes by sa bol môj otec dožil svojej 70-ky. A ešte jednu perličku, nečakanú, sme pri tomto dátume našli. Moja babka z maminej strany sa volala Mária a práve 26.6.2020 by sa dožila svojich 89-tych narodenín. Vraví sa, že nič v živote sa nedeje náhodou, tak verím, že malá Mária bude ich dôstojnou pokračovateľkou a následníčkou,“ prezradil Ondrej na záver.

Srdečne gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/CB58RX7DyQq/

Zdroj: pravda.sk & joj.sk | Foto: cas.sk & Instagram.com