Kedysi tvorili jeden z najkrajších hollywoodskych párov, potom si povedali svoje „áno“ a nakoniec ich rozdelila zvodná kráska s plnými perami. Aj takto možno charakterizovať dlhoročný vzťah amerických hercov Brada Pitta a Jennifer Aniston. Otázka znie, sú opäť spolu?

Brad zanechal Jennifer kvôli novej láske, ktorou sa stala Angelina Jolie. No už aj tá je minulosťou. Na povrch vyplávali nové skutočnosti o vzťahu Brada Pitta a Jennifer Aniston. Tak ako to teda je?

Hviezdny pár sa po rokoch opäť stretne na jednej obrazovke! Vyzerá to tak, že z bolestivej minulosti sa už celkom spamätali a teraz sa spustili do spolupráce. Spolu s ostatnými hviezdami, ako je napríklad Julia Roberts, Matthew McConaughey, Morgan Freeman a Shia LaBeouf, budú čítať úspešnú hru z roku 1982, Fast Times At Ridgemont High. Bude to od roku 2001 prvýkrát, čo sa objavia zas na jednom pľaci.

Dvojicu spojil charitatívny projekt ich hollywoodskeho kolegu Seana Penna. Ide o živý prenos, počas ktorého budú mnohé hviezdy naživo a spoločne čítať dialógy postáv z kultovej komédie. Živý prenos sa bude vysielať cez Pennovu organizáciu na Facebooku už 21. augusta! Ako uvádza organizácia, všetky výnosy budú smerovať na boj s koronavírusom.

Zdroj: emma.pluska.sk, tvnoviny.sk & pravda.sk | Foto: tumblr.com & Instagram.com