Súčasný stav na celom svete sa nesie v znamení koronavírusu. Táto situácia nie je vôbec jednoduchá, avšak každý sa snaží žiť najlepšie ako dokáže. Napriek drsnej skutočnosti, niektorí ľudia vycestujú do rôznych krajín, iní zostávajú vo svojej rodnej vlasti. Ak dávate prednosť Slovensku, ukážeme Vám miesta, ktoré si svojou kúzelnosťou získali srdce mnohých ľudí.

Kotydž v Banskej Štiavnici

Hľadáš tiché a čarovné miesto vhodné na oddych? Kúzelná chatka je tým pravým miestom pre teba. Veľká manželská posteľ, rôzny nábytok a v neposlednom rade aj výhľad na štiavnický les! Nič tu nechýba.

https://www.instagram.com/p/B-JgRytHtUP/?utm_source=ig_web_copy_link

Dom na strome v Trenčianskych Tepliciach

Vždy si túžil mať svoj domček na strome a nikdy sa ti tento sen nepodarilo splniť? Sny si plniť treba a preto neváhaj a vycestuj do Trenčianských Teplíc a objav krásu tohto úžasného ubytovania. V konečnej cene sú zahrnuté aj raňajky, ktoré si môžete v piknikovom košíku vyviesť na strom, čo je naozaj kúzelné a netradičné. Ak túžite po romantike, neváhajte a vyrazte!

https://www.instagram.com/p/B8cAHk7nSnL/?utm_source=ig_web_copy_link

Dubodom v Svätom Jure

Svätý Jur je pomerne dosť známy hlavne vďaka vínu, ktoré sa tu vyrába. Nie však len vinice a víno sú pre túto dedinku výnimočné. Dubodom je neopísateľné miesto, ktoré je vyrobené z pravého dubového dreva. Ak si chceš oddýchnuť a stráviť ničím nerušený víkend, stačí len vyraziť.

https://www.instagram.com/p/BnVhyiEAwVF/?utm_source=ig_web_copy_link

Folklórna chyža v Bojniciach

Bojnice predstavujú veľmi známe mesto predovšetkým vďaka zámku a veľkolepej ZOO. Folklórna chyža je súčasťou Bojníc a niet človeka, ktorý by sa v nej cítil nepríjemne a nepohodlne. Je naozaj svetovo zariadená a vhodná na poriadny oddych.

https://www.instagram.com/p/CBbOP6yn-Zr/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: emefka.sk|Foto: Instagram.com