Na svete existuje mnoho, ale ozaj mnoho stránok určených na zoznamovanie mužov a žien, žien a žien, mužov a mužov. Táto stránka je však určená pre mužov a ženy. 

Má však jednu špecifikáciu. Veľa mužov je pri zoznamovaní plachých a hanblivých. Niektorí nemajú odvahu osloviť ženu zo strachu pred odmietnutím, ďalší zasa nevedia, čo by povedali. Existujú však aj muži, ktorí sa hanbia kvôli veľkosti svojho prirodzenia. Veď čo môže byť horšie, ako strach z toho, že na niečo dôjde a vy svoju partnerku budete chcieť očariť klobáskou podpriemernej veľkosti. 

No čo sa môže stať? Veľa vzťahov skrachovalo na tom, že im to v posteli proste neklapalo. Pánovi akosi spadli nohavice pod kolená a dáma si všimla niečo, čo len chabo pripomína párky používané na stránkach pre dospelých. Táto stránka však svoju pozornosť obrátila práve na tento typ mužov. 

Ahoj, ako sa voláš? Ja som ten miestny fešák s 5 cm v studenej vode. Tak toto určite nezaberie. Tvorcovia stránky vychádzali z predpokladu priemernej veľkosti mužského prirodzenia o veľkosti 14 cm. V akom stave to už nevieme. Zrejme v mužskom postavení. Teda na túto stránku majú prístup muži podpriemernej veľkosti. Ženy teda presne vedia, do čoho idú a aj im to vyhovuje. 

Stránka sa volá Dinky ONE (small penis dating site) a je spustená od marca 2020. Na našom území ešte zrejme nie je tak veľmi rozšírená, no možno je len otázkou času, kým sa tak stane. Koncentrácia členov stránky pozostáva približne z 27% žien a 71% mužov, zvyšok tvorí takzvané zmiešané pohlavie. 

Photo by Scott Sanker on Unsplash

Zdroj: UNILAD / Photo by Alice Donovan Rouse on Unsplash