Strapo predstavil prvú ochutnávku z albumu Poschod13 !?

Termín predaja nového albumu od Strapa sa blíži a interpret nás v pravidelnej miere oboznamuje s novinkami. 13. apríl je deň, kedy sa medzi fanúšikov rozpŕchne nové CD. Čo ale o albume vieme nové?

Cover a tracklist už poznáme. Čím nás ale Strapo v poslednom týždni prekvapil je prvá skladba a zároveň celá ochutnávka albumu. Skladba, ktorú zverejnil na svojom YOUTUBE kanály sa volá Lístok a je zároveň aj prvou skladbou v trackliste. Na skladbe je sám a ako bonus, samozrejme očakávaný, pridáva aj grafické spracovanie. Strapo sa hudbou baví a je to naozaj vidieť. Kvalitnú hudbu na album dodal Grizzly a o samotný klip sa postaralo TOXPRO. Klip príjemný a Strapova lirycká sloha tak isto. Stačí už len vypočuť a môžeš si domyslieť aj sám, aký kvalitný bude jeden z najočakávanejších albumov tohto roka.

K tomu všetkému Strapo potešil aj najbližších zo svojho okolia. A to vo forme Listening Session. Ako sa sám vyjadril, na tejto privátej akcii venovanej novému albumu Poschod13, bol pozvaný len okruh jeho najbližších priateľov, rodina a médiá. No musíme povedať, že takúto novinku sme u nás nevideli už poriadne dlho, rozhodne palec hore.

Ešte raz ďakujem!Album objednávaj na shop.rukahore.sk/strapo#poschod13 #NovyAlbum #BudeToStipat

Uverejnil používateľ Strapo (Official) Sobota 31. marca 2018

 

Zdroj: facebook.com, instagram.com, youtube.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION