Súčasná situácia vo svete je naozaj veľmi nevyhovujúca. Nejde len o samotné testovanie, zákaz vychádzania a žiadne cestovanie. Ide predovšetkým o obmedzenie osobnej slobody, ktorá žiadnemu z nás nie je príjemná. Aj Vám sa stalo, že ste sa museli na istý čas odlúčiť od svojho milého a neviete ako zvládnuť túto situáciu?

Aktuálne informácie - COVID-19: UPOZORNENIE - Oficiálne stránky mestskej  polikliniky

Už dva dni cítim veľkú samotu, neúplnosť a miestami smútok. Všetko sa to udialo tak rýchlo, že sme si ani nestihli uvedomiť. Všetok čas sme trávili spolu. Nakupovali, pomáhali si navzájom, varili, smiali sme sa. Jednoducho všetko sme robili spolu. A zrazu prišiel deň, kedy sme sa museli rozlúčiť na viac ako len tri dni. Bol to naozaj veľký šok aj nezvyk, keďže sme boli a aj naďalej sme naučení na seba. Avšak nemali sme na výber.

Kúzlo vzájomných dotykov | ELITE Date

Súčasné rozhodnutie vlády je stanovené a museli sme ho rešpektovať. Hoci prežívam veľmi ťažké dni, vždy si poviem, že už to nebude dlho trvať a budeme opäť spolu. To ma drží nad vodou.

Slzy | i60.cz

Píšeme si a voláme ako najviac to len ide. Snažíme sa byť spolu aj keď len takto na diaľku. Vieme, že si môžeme dôverovať vo všetkom a to je na našom vzťahu naozaj krásne a čarovné. Ak si len spomeniem na naše spoločné večery, ktoré vždy trávime spolu. Je mi smutno, pretože ho nemôžem objať a povedať mu ako veľmi ho ľúbim. Namiesto toho si prezerám len naše spoločné fotky a objímam plyšového medvedíka od neho.

Kde a ako zálohovať fotky z dovoleniek? - Travelhacker.blog

Chcem povedať len všetkým tým, ktorí prežívajú podobnú situáciu ako aj ja, aby nestrácali nádej, vzchopili sa a aby sa tešili na deň, kedy sa opäť so svojimi drahými polovičkami stretnú. Všetko príde! Ani sa nenazdáte a budete sa držať opäť za ruky. Nezabúdajte, že skutočná láska prekoná všetko a nepozná žiadne prekážky.

Žena ryby a Muž strelec | elizabethin - Snívajme sen o Raji na Zemi

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: pixabay.com