Hudba, spev, porota, diváci, televízia! Atribúty, ktoré sa úzko spájajú so speváckou súťažou SuperStar. Nemôžeme však zabúdať na skutočnosť, že nevyhnutnú úlohu tu zohráva aj samotný stylista, ktorý sa stará o výzorovú stránku každého jedného nádejného speváka. Väčšina spevákov prichádzala na casting s výzorom, ktorý nenasvedčoval o výzore hviezdy. Práca a snaha špičkových stylistov však hovorí za všetko. Ktoré známe tváre tohtoročnej SuperStar sa zmenili na nepoznanie?

Diana Kovaľová ako najmladšia súťažiaca tohtoročnej SuperStar zavítala na casting ako nevinné dievčatko, z ktorej šikovní stylisti vytvorili ženu. Táto mladá a úspešná speváčka má síce len 15 rokov, ale jej hlas je naozaj nezabudnuteľný.

Diana Kovaľová

Barbora Piešová zavítala na casting ako jednoduchá mladá žena bez líčenia. Športová mikina a tenisky sú minulosťou. SuperStar ju naučila elegancii a opätkom, ktoré nikdy predtým neokúsila. Na castingu ako chlapec, no teraz je z nej žena! Barbora predstavuje najväčšiu zmenu v tohtoročnej súťaži.

Barbora Piešová

Giovanni Ricci sa stal idolom všetkých mladých dievčat. Talentovaný spevák je však verný a zamilovaný až po uši. So svojou priateľkou sa veľmi ľúbia, čo sa nedá prehliadnuť. Zverenie sa do rúk profesionálov bolo to najlepšie, čo sa mu mohlo prihodiť. Z ustrašeného mladíka sa stal slovenský Justin Bieber.

Giovanni Ricci

Lucie Bikárová, ktorú humor nikdy neprešiel. Veľká favoritka na víťazstvo, avšak osud to zariadil inak. Z bláznivého dievčatka sa stala cieľavedomá žena. V oblasti výzoru stylisti odviedli úžasnú prácu a výsledok je neopísateľný.

Lucie Bikárová

Dominika Lukešová ako nevinné a krehké žieňa. Jej nežným hlasom očarila mnoho divákov. Jej skromnosť, dobrota a milosť je očividná. Keď sa zverila do rúk profesionálov, urobila to najlepšie rozhodnutie v živote. Okuliare vymenila za šošovky a obyčajné outfity vymenila za sexi a ženské moderné vychytávky. Samotným výzorom zažiarila a v poslednom kole súťaže jej držíme palce rovnako ako aj ostatným mladým a talentovaným spevákom.

Dominika Lukešová

Zdroj: diva.sk|Foto: markiza.sk