Snáď každý človek na svete je milovníkom zvierat, obzvlášť psov. Keď si zaobstaráte psa, rozhodne si už nebudete vedieť predstaviť život bez neho. Nie nadarmo sa vraví, že pes je najlepší priateľ človeka!

Istý mladý pár z USA zažil to, čo by nikto z nás nechcel. Prišli o svojho štvornohého kamaráta a veľmi ťažko sa s tým vyrovnávali. Po dlhšom čase dostali nápad, že si napokon adoptujú psíka z útulku.

Katherine Burster na webe Organizácie pre kontrolu a starostlivosť o zvieratá našla roztomilého pitbulla. Ukázala profil psa svojmu manželovi a súhlasil s tým, že si ho vezmú domov.

Ich plány sa zmenili!

Keď prišli do útulku, čakalo ich menšie prekvapenie. Bolo im povedané, že pes, ktorého si vybrali, sa volá Gus a neodíde bez svojej priateľky menom Nina. Zamestnanci organizácie uviedli, že psy sú neustále spolu, sú ako hrdličky!

Zamestnanci prezradili aj to, že zúfalo hľadajú nový domov pre psov, ale nikto nechcel vziať dva pitbully. Aj napriek tomu mladý pár súhlasil, že si vezme obe zvieratá. Po niekoľkých hodinách hrania sa so psami si pár uvedomil, že urobili najlepšie rozhodnutie v ich živote! Čo by ste spravili vy, keby ste sa ocitli v podobnej situácii?

No nie sú spolu roztomilí?

Zdroj & Foto: dobrespravy.eu