Veľký úspech jedného z účastníkov SuperStar. Mikuláš Hrbáček si mohol spoločne so skupinou Slza zaspievať ich známy song Holomráz. Spevák však túto pieseň nespieval po prvýkrát.

Účastník SuperStar 2020 Mikuláš Hrbáček na mnohých divákov zapôsobil už počas castingu. Svedčil o tom aj veľký počet komentárov, kde ho diváci nešetrili chválou. Aj napriek tomu, že mu na začiatku refrénu piesne Holomráz od skupiny Slza preskočil hlas, nenechal sa odradiť a pokračoval v spievaní. Súťažiaci, samozrejme, postúpil ďalej.

Skupina Slza je u našich susedov Čechov veľmi známa. V roku 2014 sa preslávila hitom „Lhůta záruční“. Samotný spevák tejto skupiny Petr Lexa sa taktiež zúčastnil pred 12 rokmi SuperStar. Mal vtedy 17 rokov. A presne toľko mal na castingu aj súťažiaci Hrbáček.

https://www.instagram.com/p/CBOVz9Lg6sx/

Lexa neskrýval nadšenie, keď videl, že Hrbáček si vybral na casting ich pieseň Holomráz. A nasledovalo niečo, čo určite účastník nečakal ani vo sne.

„A tak jsem Mikymu napsal, jestli by se nechtěl potkat a zazpívat si Holomráz společně s námi,“ napísal Lexa na svojom instagramovom účte.

A tak sa aj stalo. Hrbáček sa so skupinou Slza stretol a zaspieval si túto pieseň spoločne s nimi. Pozrite si video nižšie, aká skvelá verzia z tohto stretnutia vznikla.

Zdroj: Instagram.com, YouTube.com|Foto: Instagram.com