Britský popový spevák Robbie Williams vyjadril svoj názor na súčasnú generáciu popových hviezd. Tvrdí, že mladým umelcom chýbajú dve veľmi podstatné veci. Čo má na mysli?

Chýba im osobnosť a charizma!

,,Myslím si, že každý v mojej brandži pracuje na všetkom, čo súvisí s hlasom, s písaním piesní či s imidžom. Nikto sa však akosi nezaujíma o svoju osobnosť. Ak sa dnes pozriete na rebríčky, stále existuje niekoľko ľudí, ktorí vynikajú, pretože majú osobnosť, ale nie je ich veľa,“ povedal známy spevák.

Robbiemu sa podarilo preraziť aj ako sólovému spevákovi potom, čo opustil kapelu Take That, ktorá ho preslávila. On sám priznal, že ako spevák musel prejsť náročnou fázou, počas ktorej hľadal sám seba.

V dnešnej dobe má na svojom konte rekordné milióny predaných albumov či najviac získaných hudobných cien Brit Awards a iné podobné úspechy, ktoré dosahujú hudobné hviezdy na tej najvyššej úrovni. Niektorí hudobní kritici ho dokonca začali označovať za novodobého „popového kráľa z Británie“.

V súčasnosti žije Robbie v spokojnom manželstve s herečkou Aydou Fieldovou, s ktorou sa zosobášil v roku 2010. Spolu vychovávajú štyri deti, a to dcérky Theodoru a Colette a synov Charltona a Beaua.

Zdroj: pravda.sk | Foto: tumblr.com