Svadba na prvý pohľad! Zaujímavá relácia plná prekvapení, ktorá poznačila životy mnohých ľudí. Niektorým priniesla sklamanie, iných obdarila skutočnou láskou. Čerství zaľúbenci Tereza a Milan sa stali obľúbeným párikom tejto relácie, ktorej vďačia skutočne za veľa. Ich druhý svadobný obrad hovorí za všetko.

Skutočná svadba prichádza v živote každého len raz. Pre mladých zaľúbencov to bol 14. august, ktorý sa navždy zapísal do ich životných dejín a najkrajších okamihov. Táto krásna a veľkolepá svadba sa uskutočnila na skutočne romantickom mieste Stodola Pohanské v Mýte pod Ďumbierom. Sympatický párik si svoje láskyplné city nevyznáva len pred kamerami. Už na diaľku vidieť, že tento manželský pár sa bral z pravej a nefalšovanej lásky.

EXKLUZÍVNE! Tereza a Milan po obrade len tak žiaria: Tu sú ich prvé reakcie  | TVnoviny.sk

„Som nesmierne šťastná, že som stretla muža svojich snov a že do roka a do dňa, čo k tomu viac povedať,“  priznala dojatá Tereza s láskou v pohľade.

Tereza zO šou svadba sa VYDALA: HLASUJTE ZA JEJ šaty

„Človek to pozná, ja som to vedel od absolútneho začiatku, tak som rád, že sme sa teraz po roku vzali,“ povedal na adresu svojej milovanej manželky Milan.

Tereza a Milan zo Svadby na prvý pohľad sú konečne svoji: Aha, kto si  nenechal ujsť obrad - Fotografia č.4 | Nový Čas

Zdroj: tvmarkiza.sk| Foto: novycas.sk