Brazílska modelka a herečka Gisele Bündchen dnes oslavuje svoje 40. narodeniny! Túto krásku môžete lepšie poznať z mól Victoria’s Secret.veľké srdce, o čom svedčia aj jej činy!

Svoje okrúhle narodeniny sa rozhodla osláviť trochu iným spôsobom, ako to majú vo zvyku celebrity. Neplánovala obrovskú párty v drahom podniku či v nočnom klube a nevydala sa ani na luxusnú večeru. Spolu s rodinou sa pustila do šľachetnej práce pre našu planétu Zem.

https://www.instagram.com/p/CBD1PCaAfEr/

Podieľa sa na výsadbe stromčekov na svojej záhrade. Pôvodný plán slávnej modelky bol totiž úplne iný, na svoje narodeniny chcela ísť sadiť stromy priamo do pľúc našej planéty, do Amazonského pralesa. Ten sa nachádza v jej rodisku, preto sa ani nečudujeme, že si vybrala toto miesto.

Gisele si za svoj príspevok vyslúžila nielen množstvo gratulácií, ale aj veľkú mieru uznania a rešpekt. Taktiež sa podieľa na zbere financií na obnovu pralesa, pretože ako dobre vieme, minulý rok vypuklo peklo v Južnej Amerike, keď Amazonský dažďový prales zachvátili požiare.

,,Ako možno mnohí viete, 20. júla oslávim narodeniny. A nie sú to hocijaké narodeniny, neviem uveriť, že už budem mať 40 rokov! Mám pocit, že začína úplne nová kapitola môjho života. A tak som sa rozhodla osláviť 40-tku užitočným štýlom a zasadiť 40-tisíc stromčekov. Po celé dlhé roky som pre rôzne projekty sadila stromy, keďže mám pocit, že je to ten najlepší prejav vďaky našej planéte Zem. Ak sa aj vy cítite inšpirovaní, pridajte sa ku mne a zasaďte strom v Amazonskom pralese!“

https://www.instagram.com/p/CCyVuY_AXiI/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com