Americká speváčka a raperka Nicki Minaj oznámila celému svetu tú najkrajšiu správu. O pár mesiacov sa stane prvýkrát mamou! Túto nečakanú novinku prezradila prostredníctvom Instagramu, kde zverejnila fotografie s rastúcim bruškom.

Extravagantná z davu vytŕčajúca raperka sa spolu s manželom Kennethom Zoo Pettym teší na príchod ich prvého potomka. Špekulácie ohľadom jej tehotenstva sa však objavili už skôr. Vo februári si niektorí fanúšikovia všimli, ako jej manžel hladkal v istom videu jej brucho. Neskôr počas karantény priznala, že máva ranné nevoľnosti a tiež zvláštne chute na rôzne typy jedál.

Táto radostná novina prichádza takmer rok po tom, čo Nicki oznámila svoj plán odísť do dôchodku v 37. rokoch. Túžila sa usadiť a mať deti. Teraz sa jej to konečne splní!

,,Rozhodla som sa odísť do dôchodku a založiť si rodinu. Viem, že ste šťastní,“ odkázala fanúšikom.

https://www.instagram.com/p/CC3ffwbDEM5/

Nicki Minaj zverejnila viacero príspevkov v priebehu jedného dňa, kde svoje už pomerne veľké bruško ukázala v plnej paráde. Na snímkach pózuje v kvetovaných plavkách, nesmeli chýbať ani trblietky či farebné vlasy.

Jej najnovšie fotografie si získali už vyše sedem miliónov lajkov a v komentároch sa objavujú tisícky gratulácií a neustále pribúdajú ďalšie a ďalšie! A my sa tiež pripájame, srdečne blahoželáme!

https://www.instagram.com/p/CC3h-VZjrXv/

Zdroj: tvnoviny.sk & cas.sk | Foto: Instagram.com