Internet je miesto, kde sa bizarnosti veľmi darí. Predsa len čím je niečo divnejšie, tým je to zaujímavejšie. Toto pochopili aj niektorí používatelia instagramu. Založili si účty, na ktorých nájdete naozaj zaujímavý obsah. My sme pre vás pripravili tie najdivnejšie, pri ktorých si možno položíte otázku “Naozaj toto niekto robí?”.

Ruky hore s  @mr.handsup 

Predstavte si, že by ste namiesto dokonalých “selfíčiek”, videli pri scrollovaní Instagramu chlapíka, ktorí  má na každej fotke ruky hore. Andrew Stoletov na svojom profile @mr.handsup robí presne toto. Aj napriek tomu, že jeho feed nepatrí medzi tie tradičné, tak pri každej jeho fotke nájdete aj zaujímavú myšlienku, čo “ruky hore” v danej chvíli znamenajú. Označuje to aj za svoju filozofiu.Tento muž s veľmi znamenitým pohľadom na život, ale neostal iba pri tomto profile. Ak vám toto neprišlo dostatočne divné, tak čo poviete na celý Instagramový účet a dokonca aj kanál na YouTube, venovaný trhaniu ponožiek. Presne tak, čítate správne. Jeho druhý účet @sock_crasher je zaplnený videami, kde je hlavným dejom roztrhnutie ponožiek. Čo dodať, každý máme nejaké koníčky. 

https://www.instagram.com/p/B7d6uNjCh7-/

Romantická večera trošku inak na @cookingforbae

Kto by nemal rád profil, kde je množstvo jedla. Veď takmer každý sa rád pokochá gurmánskym umením. Nie vždy to však ide podľa našich predstáv. Čo ak ešte k tomu varíte pre svoju polovičku? Účet @cookingforbae je zbierkou takýchto kuchárskych “skvostov”. Preto vôbec nezúfajte, ak sa z najbližšieho pokusu o uvarenie romantickej večere stane „prepadák“. Aspoň sa môžete stať hviezdou tejto stránky. 

https://www.instagram.com/p/B7pQqFjgoDA/

@combophoto vám nakombinuje aj neskombinovateľné

Stephen Mcmennamy na svojom profile @combophoto skombinuje aj to čo sa na prvý pohľad nedá. Ako sám píše, tak ho baví zlučovať veci dokopy. Presne to aj robí s fotografiami. Dve úplne rozdielne snímky spojí v jednu. Aj keď nie všetky jeho diela možno považovať za úplný bizar, nájdete tam zopár takých, ktoré narušia váš pokoj v duši. Na druhej strane však tento profil prináša občas veľmi zaujímavé kombinácie, ktoré nemajú vôbec ďaleko od umenia. 

https://www.instagram.com/p/B9F2lXcgpn_/

Kolaps v podaní @_remmidemmi

Tento profil vyzerá už hneď na prvý pohľad bizarne. Predsa len fotografie postáv, ktoré zažili veľmi tvrdý pád na zem, má veľmi ďaleko od normálneho. Aj keď vám možno príde stránka @_remmidemmi ako nejaká kronika škodoradosti z utrpenia iných, v skutočnosti za sebou schováva kus umenia. Jej autorom je taliansky umelec Sandro Giordano a ide o fotosériu _IN EXTREMIS (telá bez ľútosti). Na svojich snímkach zachytáva postavy ležiace tvárou na zemi tesne po kolapse. Autor sa týmto snaží poukázať na hektický spôsob života, pri ktorom mnoho ľudí zabúda na svoje limity. Musia padnúť na zem aby mohli začať od začiatku. 

https://www.instagram.com/p/B9Mmn4PIGEf/

@breadfaceblog prináša na internet to o čo si nikto nežiadal

Jej instagramový profil sa pýši heslom “Dávať ľuďom niečo, o čo nepožiadali”. Presne toto je pravdepodobne hlavný cieľ @bradfaceblog. Jej profil je plný videí, kde si jednoducho rozmliaždi chlieb o tvár. Aby to však nebolo jednotvárne, tak používa rôzne druhy chleba a sem tam sa pritrafí, aj nejaký muffin, či iné pečivo. Kladiete si otázku prečo? To asi každý. Avšak táto veľmi zaujímavá zábavka, získala autorke takmer 200-tisíc sledovateľov. Jednoducho ľudia si získajú fanúšikov, takmer pri všetkom. 

https://www.instagram.com/p/B8uJeljJu5i/

Zdroj: turbofuture.com, pcmag.com