Každý človek sa vekom mení. Hovoríme o rôznych zmenách. Zmena výzoru, zmena chuti do jedla, zmena životného štýlu a v neposlednom rade zmeny vo vzťahoch. To, čo nás kedysi priťahovalo, dnes nemusí. To, čo sme zbožňovali a obdivovali, dnes nemusíme. V dnešnom článku si popíšeme, čo kedysi mužov na ženách priťahovalo, no dnes je tomu inak.

Model Žena Muži - Fotografia zdarma na Pixabay
  1. Dievčatá, ktoré nemali o mňa ani štipku záujmu! To ma kedysi priťahovalo, no dnes je opak pravdou. Fascinujú ma ženy, ktoré netaja svoj záujem o mňa.
  2. Keď ma chce žena poznať úplne po všetkých stránkach. Zaujímajú ju moje názory na isté veci. Na začiatku je to síce fajn, ale postupom času a rokmi strávenými spolu ma to odradzuje.
  3. Zmena vo výzore! Vždy sa mi neskutočne páčili ženy s vrkočom. Zdalo sa mi to strašne sexi, no postupom času ma priťahujú ženy neupravené.
  4. Keď som bol teenager, poznal som veľa dievčat. Mnoho z nich boli ženy na jednu noc. V období mojej mladosti ma to naozaj fascinovalo, no postupom času sa zmenil môj pohľad na vec. Túžim po vernej a milujúcej žene, ktorá bude patriť len mne.
  5. Instagram! Pikanté fotky mladých dievčat! To ma vždy fascinovalo, avšak vplyvom veku sa moje názory a predstavy zmenili.
Muži Ženy Ľudia - Fotografia zdarma na Pixabay
ShippyPro Blog

Zdroj: emefka.sk|Foto: pixabay.com, https://www.blog.shippypro.com/