Súrodenci, to sú ľudia, ktorých by sme nevymenili za nič na svete. Hrali sme sa sme sa s nimi na schovávačky, stavali hrady z piesku. Samozrejme, vždy sa vyskytli aj občasné sváry a bitky. Ale to patrilo k tomu.

Pre niekoho sa môže stať súrodencom aj nejaký/á veľmi dobrý/á priateľ/ka. A takto funguje nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi zvieratami. V tomto prípade ide konkrétne o psov, ktorí sa volajú Roman a Spanky.

Títo dvaja psí bratia sa majú maximálne radi. Spravili by pre seba čokoľvek na svete. Sú tu jeden pre druhého, aj vtedy, keď sa jeden z nich necíti dobre. O tom svedčí aj nasledujúce video:

https://www.instagram.com/p/CB-wNt7gurv/

Na videu je vidieť, ako Spanky ťahá svoj psí pelech k Romanovi. Roman bol nezdravý a čakal na operačný zákrok, nemohol sa pohybovať. Spanky doniesol Romanovi pelech, aby sa jeho nemocný brat cítil lepšie.

„Odo dňa, keď sme priviedli Spankyho domov, bol do Romana zbláznený,“ povedala Jill, ktorá je majiteľkou tejto skvelej dvojice. „Doslova sa naňho prilepil a nechcel sa od neho vzdialiť,“ dodala Jill.

Keď rodina zoberie Romana von bez Spankyho, Spanky je z toho veľmi smutný. Sedí v obývačke a kňučí, pokým sa jeho brat nevráti naspäť.

A to je jasný dôkaz toho, že aj psy vedia ľúbiť!

Zdroj: funradio.sk|Foto & Video: Instagram.com