Žije si svoj život podľa vlastných pravidiel. Drogy, alkohol, vyhrážky a partnerky, ktoré strieda dosť často. Tieto veci charakterizujú 32-ročného Aarona Cartera, brata speváka Nicka Cartera zo slávnej chlapčenskej skupiny Backstreet Boys.

Tento americký raper a spevák si nechal vytetovať meno svojej priateľky Melanie priamo na tvár! Potom mu Melanie koncom apríla oznámila, že je tehotná. Táto správa ho potešila, no dnes to vníma úplne inak!

Podľa portálu Daily Mail sa Aaron zmienil o samotnom tetovaní ako o chybe a taktiež spochybňoval otcovstvo dieťaťa. Pár dní po oznámení tehotenstva sa s Melanie rozišiel a začal žiť so svojou novou priateľkou Viktoriou. Svojej ex venoval aj pár nepríjemných slov:

,,Definícia nepríčetnosti. Som smutný? Samozrejme. Cítim sa byť zneužitý? Samozrejme. Cítim, akoby som bol s niekým, kto sa mi nebol schopný pozrieť do očí. Robila veci za mojím chrbtom, ktoré by robiť nemala, sľúbila veci, ktoré nemohla dodržať.“

Spevák tým narážal na to, že ho bývalá priateľka Melanie mohla podviesť a nie je teda isté, či je otcom nenarodeného bábätka práve on. K tetovaniu, ktoré zdobí jeho pravé obočie, povedal bez servítky: 

,,Je tam napísané chyba a nie Melanie.“

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com