Fanúšik Florence Welch hodil na pódium počas koncertu falošnú odrezanú ruku. Ako na to reagovala? Vraj dostáva tie najkrajšie darčeky a tento neskôr zje!

Kúzelná frontmanka Florence Welch sa v utorok v príspevku na TikToku podelila o svoju rozkošnú reakciu na falošnú odrezanú ruku, ktorú niekto hodil na pódium počas jej nedávneho koncertu.

„To je krásna krvavá odrezaná ruka!“ Welch sa v klipe nadchla. „Ako ste vedeli?“ Následne poďakovala svojim fanúšikom za „krásny darček“. Potom žartovala, že „toto zje neskôr“.

@florence

I get the most beautiful gifts 🩸

♬ original sound – Florence


Florence and the Machine je anglická indie rocková skupina. Okrem Florence je členom aj Isabella „Machine“ Summers a ďalší spolupracujúci hudobníci. Florence and the Machine je držiteľom mnohých cien a nominácií vrátane dvoch cien Brit Awards. Boli tiež šesťkrát nominovaní na Grammy Award.

Skupina je momentálne na turné, ktoré nesie názov Dance Fever. V máji vydali svoj piaty štúdiový album s rovnakým názvom.

florence welch

Dance Fever sa dostal na prvé miesto v britskom rebríčku albumov, čím sa stal štvrtým albumom kapely s týmto úspechom. V štvorhviezdičkovom hodnotení NME opísalo album ako „zabalenie oživeného ducha do silného, tajuplne vzrušujúceho popu“.

Týždeň po pôvodnom albume vyšla luxusná edícia „Dance Fever“, ktorá obsahovala akustické verzie štyroch skladieb z albumu a cover verzie „Search and Destroy“ od The Stooges.

V júli Welch prezradila, že si uvedomila, ako bola pre ňu konzumácia alkoholu veľkým problémom pri vydávaní albumu „Ceremonials“ z roku 2011. Vtedy sa rozhodla prestať piť.

,,Myslím si, že triezvosť je to najlepšie, čo som kedy urobila. ,,Trvalo mi dlho, kým som sa zmierila s tým, že som mala problém s pitím. Ak si užívam svoje pitie, nemôžem to ovládať a ak kontrolujem svoje pitie, nebaví ma to. To bol pre mňa skutočný budíček,“ povedala anglická speváčka a skladateľka.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: people.com, ew.com, nme.com | Foto: instagram.com/florence