Väčšina ľudí po rozchodoch zažíva naozaj zvláštne pocity. V ťažkých chvíľach spomínajú na svojich bývalých partnerov naozaj v zlom svetle a prajú im len to najhoršie v živote. Nájdu sa však aj celebrity, ktoré sú presným opakom.

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Jennifer a Brad tvorili naozaj nezabudnuteľný párik. Zdalo sa, že ide o lásku na celý život, avšak život vie niekedy naozaj poriadne prekvapiť a zaraziť človeka. Nie je tajomstvom, že legendárna Jennifer Aniston bola zaľúbená až po uši, čo bolo viac než očividné. Po rozchode by sa dalo očakávať, že táto dvojica bude na nože. Opak je však pravdou. Momentálne majú medzi sebou veľmi blízky vzťah a začína sa povrávať o staronovej láske, ktorá možno čoskoro opäť rozkvitne.

Na toto všetci čakali: Jennifer Aniston a Brad Pitt opäť spolu ...

Jennifer Lopez a Marc Anthony

Svetová dvojica, ktorá nie je v živote vôbec neznáma. O dobrom vzťahu aj po rozchode sa dá vravieť aj v tomto prípade. Za priateľský vzťah môžu byť vďační práve svojim deťom, ktoré ich zblížili a donútili k harmónii. Jennifer Lopez udržiava s rodinou svojho bývalého partnera naozaj skvelé vzťahy.

Jennifer Lopez's ex-husband Marc Anthony reacts to her engagement ...

Cameron Diaz a Justin Timberlake

Zlá učiteľka? Film, na ktorý si určite zaspomína mnoho ľudí aj dnes. V čase odohrania filmu bola táto dvojica už pár dní po rozchode, čo je naozaj veľkým prekvapením. Napriek tejto skutočnosti boli schopní zahrať si vo filme zaľúbený párik a nechýbala ani erotická scéna. V súčasnosti sú obaja v častom kontakte a udržiavajú naozaj medzi sebou dobré vzťahy.

Justin Timberlake a Cameron Diaz sú po rokoch opäť spolu ...

Reese Witherspoon a Ryan Phillippe

Táto známa dvojica sa zoznámila vo veľmi mladom veku. Napriek tomu sa zosobášili pomerne rýchlo a majú spolu dve deti. Podvádzanie? Povráva sa, že Ryan sa dopustil nevery, ale nemožno hovoriť o tom, či je to dôveryhodná informácia. Po rozchode udržiavajú dobré vzťahy predovšetkým kvôli deťom.

15 Signs These Celebrity Marriages Were Doomed | Famous celebrity ...

Demi Moore a Bruce Willis

Manželstvo medzi týmito dvoma ľuďmi trvalo 12 rokov. Od ich rozchodu sa do dnešného dňa stretávajú pomerne často a usporadúvajú aj rôzne rodinné stretnutia. V súčasnosti pridávajú na sociálne siete rôzne príspevky. Dokonca ani fotenie v pyžame im nerobí problém.

Bruce Willis a jeho ex, Demi Moore, sú spolu v karanténe

Zdroj: diva.sk|Foto: markiza.sk, pinterest.com