Posledným rokom pribúdalo stále viac a viac prírastkov do rodín známych osobností vo svete showbiznisu. Známi speváci, moderátori či hokejisti sa stali rodičmi a roly otcov si zastávajú naozaj ukážkovo. Na sociálnych sieťach sa pochválili aj fotkami so svojimi malými ratolesťami.

V nedeľu sa písal v kalendári Deň otcov a tak nezabudli ani na verejnosť. Instagram je zaplnený mnohými vyznaniami, z ktorých Vám padne sánka. Najkrajšie vyznanie napísala Jasmina Alagič Vrbovská.

„Drahý Sanel, Tvoja závislosť na Tvojom tatkovi bola viditeľná od prvých Tvojich dní. A odvtedy sa len znásobuje. Úplne viem, čo prežívaš, tiež sa mi to s ním stalo. Ten pocit, ktorý dávam je niečo, kto nikto nikdy nenahradí. Pocit nekonečnej lásky, bezstarostného šťastia a bezpečia,” napísala Jasmina so slzami v očiach.

https://www.instagram.com/p/CBsYKKzp-b5/?utm_source=ig_web_copy_link

Veronika Ostrihoňová tiež nebola výnimkou. Nenechala sa zahanbiť a nešetrila slovami a krásnym vyznaním. Sajfa je tiež vynikajúcim otcom a svoju rodičovskú povinnosť zvláda naozaj ukážkovo.

„Všetko najlepšie tomu najlepšiemu Sárinmu otcovi na svete. Neštíti sa nočného vstávania, ranných vychádzok, vysoko kontaminovaných plienok, ani občas únavou nevrlej manželky. Sarina má jeho oči, výraz, úsmev a zdá sa, že aj povahu. Nevadí, na koberček v škole bude chodiť on,” napísala dojemne Sajfova manželka.

https://www.instagram.com/p/CBsUhi7pGL3/?utm_source=ig_web_copy_link

Nádherné vyznanie predviedla aj Ivana Gáborík, ktorá je čerstvou mamičkou.

„Už vyše mesiaca si tým najlepším tatinom, akého sme si mohli s Bellou priať. A aj to prebaľovanie plienok si nakoniec zvládol,” priznala Ivana na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/CBsbilxARq-/?utm_source=ig_web_copy_link

V nedeľu bol instagram skutočne preplnený láskyplnými vyznaniami ku Dňu otcov. Veľmi ťažko povedať, koho príspevok je najkrajší, keďže každý jeden je originálny svojim spôsobom.

Puto medzi otcom a dcérou je jedinečné, v čom je ich vzťah ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com