Rok 2018 nebol pre úžasnú speváčku Daru Rolins vôbec jednoduchý. Niesol sa v znamení rozchodu s Rytmusom. Hoci sa zdalo, že láska medzi nimi je doživotná, život vie naozaj prekvapiť. Rytmus našiel lásku v Jasmine a momentálne sú spolu nesmierne šťastní.

Dara je však za posledné dva roky sama a vážnejší vzťah zatiaľ nenašla. Počas posledných dvoch rokov sa svetom šírila novinka, že Dara udržiava vzťah s mladým raperom z východného Slovenska. Po čase však vysvitlo, že táto sympatická dvojica sa venovala len hudobnej spolupráci. Instagram svedčí o tom, že jej najväčšou láskou aj naďalej pre ňu zostáva jej milovaná dcéra Laura.

Dara Rolins

„ Na mužskú pozornosť sa nemôžem sťažovať a rada prijímam pozvania na kávu alebo na večeru, ale zatiaľ tá iskra nepreskočila. Ale viem, že raz to príde,” priznala Dara, ktorá na mužov podľa týchto slov ešte nezanevrela.

https://www.instagram.com/p/CBq2pfBl0bQ/?utm_source=ig_web_copy_link

Dara si prežila zopár vzťahov, ten najdhší bol však s Rytmusom. Nie je tajomstvo, že Dara je naozaj veľmi žiadaná pre mužov. Jej dokonalá figúra a starostlivosť o svoj vzhľad robí svoje.

Dara Rolins

„Teší ma, že v mužoch prebúdzam fantáziu, sny a že sa im páčim, veď na to, my ženy, chlapov máme,” priznala s dávkou humoru talentovaná speváčka.

Dara Rolins na babskej jazde

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com