Ženy sú poväčšine brané ako nežnejšie pohlavie. A tak to aj je. Ale čo sa však stane, keď žena vyzerá ako anielik a zároveň by nás kedykoľvek položila na lopatky? Toto je 5 prípadov žien s ktorými by si si asi rozhodne nemal začínať, pokiaľ sa ju chystáš nahnevať.

 

Gina Carano 

Gina sa narodila v roku 1982. Popri tom, že ovláda viacej druhov bojových umení, stíha byť herečkou, televíznou osobnosťou fitness modelkou.

leathercelebrities.com

pinterest.com

 

Paige VanZant 

Stále mladá, len 22 ročná kráska začalo aktívnu kariéru v roku 2012. V januári 2017 sa nachádza v top 10 rebríčka UFC  Strawweigh division.

mmafighting.com

pinterest.com

 

Miesha Tate

Miesha začína ešte na škole ako wrestlerka. Neskôr však prišla na chuť bojovým umeniam a stala sa jednou z najlepších zápasníčiek MMA.

gamefaqs.com

thevladarcompany.com

 

Felice Herrig

32 ročná americká kickboxerka a zápasníčka MMA. Kariéru začínala ako bojovníčka Muai Thai, neskôr kickboxerka a nakoniec ostala pri zmiešaných bojových umeniach. Najvyššie sa dostala v rebríčku Unified Women’s MMA Rankings na 9 miesto.

si.com

girlswithmuscle.com

 

Jordan McDonald

35 ročná Američanka z Južnej Karolíny síce nemá za sebou mnoho zápasov, no za svoju kariéru neprehrala a určite jej to na krásne neubralo.

youtube.com

bongda.com