Nie je nič krajšie ako prvá láska. V živote každého jedného z nás prichádza v inom čase a samozrejme zastáva aj inú podobu. Niekto zažíva prvé lásky už v škôlke, no aj omnoho neskôr.

Svoju prvú lásku našla aj sympatická Jasmina Alagič. Šťastná mamička malého Sanela sa pochválila naozaj netradičným tajomstvom. Nie je žiadnym tajomstvom, že Sanel onedlho oslávi rok. Ani zďaleka nemôžeme čakať, že v tomto veku si Sanel nájde svoju lásku. Opak je však pravdou. A koho si lepšie vybrať ako dcérku maminej najlepšej kamarátky?

rytmus a jasmina

Pred časom pridala Jasmina na sociálne siete fotografiu s popisom nádherného vyznania. To, však nebolo adresované svojmu milovanému synovi, ale niekomu inému. Ak si myslíte, že ide o muža, ste na veľkom omyle.

Láska zastáva mnoho podôb. Jasmina vyjadrila tú svoju svojej najlepšej kamarátke. Nezabudnuteľné spoločné chvíle a mnoho zážitkov. Aj tak sa dá nazvať tento krásny vzťah dvoch kamarátok na život aj na smrť.

https://www.instagram.com/p/CCrJ2-_p0Hc/?utm_source=ig_web_copy_link

„Viete, čo je na tomto priateľstve úžasné? Že trvá celý život, že keď sme spolu, stále sme to my. Život nám každej priniesol neuveriteľne množstvo vecí, ale keď sa stretneme, stále sme to my. Presne také „my“, ako sme boli aj pred milión rokmi. V našich očiach sa nič nezmenilo,” napísala k fotografii Jasmina, ktorá je svojej kamarátke naozaj za veľa vďačná.

https://www.instagram.com/p/CDBbV3qJwD7/?utm_source=ig_web_copy_link

Od študentských časov ubehlo už naozaj mnoho času, avšak toto krásne kamarátstvo sa zachovalo do dnes. Obe ženy sa stali matkami. Jasmina sa raduje zo svojho synčeka a Razija zo svojej milovanej dcérky Emy. Hoci sú ich malé ratolesti vo veľmi mladom veku, možno, že časom sa z nich stane viac ako len obyčajní kamaráti.

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com