Americká herečka Angelina Jolies Bradom Pittom tri biologické deti a spolu si adoptovali ďalšie tri. Angelina má lásku, deti, rodinu. Aj napriek tomu to v živote nemá ľahké! Čo sa jej prihodilo?

Najprv to bol rozvod!

Svetom otriasla šokujúca správa, keď sme sa dozvedeli, že najpopulárnejší hollywoodsky pár, Brangelina, išiel od seba. Po rozvode si Angelina zaumienila vlastné pravidlá! Odmietala, aby sa jej sokyňa Jennifer Aniston, bývalá manželka Brada Pitta, stretávala s jej deťmi. To isté ale malo platiť aj pre otca detí!

Potom úloha vo filme!

Brad svoje deti miluje nadovšetko a naďalej s nimi plánuje byť v kontakte. Dokonca sa pokúsil vybaviť svojej najstaršej dcére Shiloh úlohu vo filme, nie však hocijako, ale rovno cez Jennifer!

Jennifer mu ochotne pomohla a malú rolu pre 14-ročnú Shiloh predsa len našla. Odvtedy sa zblížili a práve počas tejto karantény si medzi sebou vytvorili pekný vzťah. Vzťah medzi nimi prešiel až do takej fázy, kedy Shiloh prezradila otcovi, že by Jennifer rada volala „mami“. Keďže samotná Jennifer deti nemá, tento dojímavý moment si isto vzala k srdcu.

Čo na to Angelina? Skutočná mama Shiloh? Je pochopiteľné, že pre každú matku zrejme nie je veľmi príjemné, ak chce jej vlastné dieťa oslovovať aj inú ženu „matkou“. Snáď to herečku nepoloží natoľko, že znova bude mať vážne zdravotné problémy.

A nakoniec klebety o vzťahu!

Tieto klebety sa šíria enormnou rýchlosťou. Hovorí sa, že Jennifer Aniston opäť tvorí pár s Bradom Pittom a skutočne to mnoho signálov aj naznačuje. Zatiaľ to ale nie je oficiálne. Ktovie, možno predsa len na tom niečo bude. Necháme sa prekvapiť.

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: tumblr.com