Každý jeden z nás si z pohodlia domova určite rád pozrie dobrý film, pri ktorom zabudne na každodenné starosti. Hercov je naozaj množstvo a každý máme svojho, ktorého máme najradšej. Nie vždy však odhalíme skutočnú tvár nášho hereckého vzoru. Realita je často iná, ako sme si predstavovali.

V tomto článku si spomenieme niekoľko známych hercov a dáme veci na správnu mieru.

Hagrid z Harryho Pottera! Tento úžasne prepracovaný čarodejnícky film určite poznáme všetci. Skupina mladých čarodejníkov, ktorí museli prekonávať rôzne nástrahy sveta na Rokfordskej strednej škole čarodejníckej. Jednou z kľúčových postáv tohto filmu je obrovský Hagrid, ktorého ľudia naozaj zbožňujú, ale na druhej strane je pravda, že v knihách vedel aj poriadne naštvať.

Star Ace Harry Potter | Hagrid | Ed's Toy Box | Flickr

Bella z Twilightu! Twilight sága patrí tiež medzi veľmi populárne filmy. Edward, Bella a Jacob! Kľúčové postavy tohto krvavého filmu poznačeného láskou. Už v samotnom filme pôsobí ako veľmi otravná osoba. Hrýzanie pery! To je Bella!

Kristen Stewart - Wikipedia

Ellie zo Zápisník jednej lásky! Krásny, nezabudnuteľný film mladých ľudí, ktorí sa do seba bláznivo zamilovali. Obdobie, v ktorom o šťastí svojich detí rozhodovali rodičia. K Noahovi bola miestami nepríjemná a časom podvádzala aj svojho snúbenca.

Rachel McAdams, How Can We Get Your Modern Vintage Makeup ...

Dumbledore z Harryho Pottera! Býva niekedy na školách riaditeľ obľúbený? Dumbledore áno! A to je paradox všetkého.

Albus Dumbledore | Promotional photo of Michael Gambon (Albu… | Flickr

Rose z Titanicu! Pasáž filmu, ktorá sa niesla v znamení drevenej dosky. Všetci si mysleli, že je dosť veľká pre oboch, ale opak je pravdou. Keby bola dostatočne veľká pre oboch, predpokladá sa, že koniec filmu by sa niesol v radostnom konci. Zástancovia tohto filmu vedia, že herečka pôsobila ako verná žena pre svojho snúbenca. Mladého Jacka poznala len veľmi krátko a po pár dňoch podviedla svojho snúbenca práve s týmto mladým a pekným chlapcom. A práve v tomto nachádzame paradox všetkého.

File:Kate Winslet at the 2017 Toronto International Film Festival ...

Zdroj: emefka.sk|Foto: flickr.com, kormidlo.sk, commonswikimedia.org