Obľúbená slovenská speváčka je po dlhej odmlke konečne späť! Jeden z najpríjemnejších ženských hlasov slovenskej hudobnej scény vydal novinku, z ktorej sú fanúšikovia nadšení.

Tina sa v poslednej dobe neukazovala na verejnosti a vytratila sa aj zo sveta médií. Teraz sa však opäť vracia do sveta hudby! Po dlhom čase potešila svojich fanúšikov, vrátila sa v plnej sile s novou piesňou, ktorá už má dokonca aj videoklip!

V deň svojich menín zverejnila sólovú skladbu s názvom „Čo ak“. Vokály jej robili tiež známi speváci ako ADiss, Dominika Mirgová, Martin Cisár a Ronie.

,,Sedeli sme dlhé hodiny s ADissom v štúdiu, rozprávala som mu o živote, ako to mám, ako to vnímam, ako sa cítim. Priniesla som svoje náčrty a úryvky textov, ako si to predstavujem. Nahrali sme všelijaké linky. A on to nakoniec upratal do finálnej podoby. Je to frajer a som mu vďačná. Jozef Engerer, ďakujem za dlhoročný friendship a za tú gitarku, ktorá pre mňa vznikla už pred rokmi a nechala som ju zrieť,“ napísala Tina na Instagram.

Vypočujte si jej nový comeback, ktorý ju už na YouTube stihol vyniesť na tretie miesto v kategórii Trendy.

Čo hovoríš na jej najnovšiu pieseň?

Zdroj: funradio.sk | Video: YouTube