Bývalý anglický futbalista David Beckham spolu s manželkou Victoriou, ktorá sa predovšetkým preslávila ako speváčka a módna návrhárka, sa v čase karantény usadili na vidieku v Cotswolds. V tejto obci, ktorý je vzdialený približne 140 kilometrov od Londýna, si kúpili luxusný štvorposchodový dom. V prepočte zaň zaplatili vyše 6,5 milióna eur, no vyzerá to tak, že v ich dokonalom živote sa predsa našiel jeden háčik.

https://www.instagram.com/p/CAzx9HOhjSv/?utm_source=ig_embed

Prekážajú im susedia!

Chceli si dopriať rovnaký luxus ako v meste. Jediným problémom sú susedia. Spor s nimi trvá už neuveriteľných sedem rokov! Victoria si tu vraj chcela naplniť sen. Snívala o extra priestoroch na jej súkromné kaderníctvo i manikúru, David zas rátal s telocvičňou a okrem toho by si obaja užívali masážny kút a iné nadštandardné záležitosti.

No kým vo vnútri domu si mohli robiť, čo sa im zapáčilo, susedia stratili trpezlivosť, keď prišlo na úpravy vonku. Nepozdávalo sa im najmä zásadné zväčšenie strešnej časti a vytvorenie obrovskej terasy na prvom poschodí.

https://www.instagram.com/p/CBYQ4QCB8cL/

Susedia podali sťažnosť!

Dom pochádza z viktoriánskeho obdobia a má aj značnú historickú hodnotu. Kým Beckhamovci zrejme nemajú veľkú úctu k pôvodnej architektúre, miestni obyvatelia rozhodne áno. Na slávne celebrity podali hromadnú sťažnosť, miestny úrad sa však postavil na stranu hviezdneho páru.

,,Neexistujú žiadne obavy z dopadu návrhu Beckhamovcov na životné podmienky susedov, pokiaľ ide o úbytok svetla, priestoru, súkromia či nadbytok hluku.“

Susedia ale neustúpili, nahneval ich totiž aj plán pristavať stavby, ako napríklad strážnicu pre ochrankárov či sedem garáží. Je len už na Beckhamovcov, či zmenia svoje plány alebo nie.

https://www.instagram.com/p/CBQoT4xpXaB/
https://www.instagram.com/p/CBTdSIehedT/

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com