Ivana a Marián Gáboríkovci sa tešia už štvrtý týždeň z dcérky Belly. Na 20. máj nikdy nezabudnú, pretože práve vtedy uzrela svetlo sveta ich malá dcérka, ktorú nadovšetko milujú. Ivana sa snaží zastávať rolu matky naozaj najlepšie ako dokáže, avšak pre niektorých ľudí to stále nie je dosť a znepríjemňujú jej život rôznymi nevhodnými komentármi.

Ivana Gaborikova

Ivana patrí medzi známe tváre televíznych obrazoviek a preto si musí dávať veľký pozor na fotografie, ktoré sa rozhodne zverejniť na sociálnych sieťach. Fotografia z prechádzky, kde kočíkovala svoju dcéru vyvolala na internete rôzne búrlivé reakcie. Kým niekomu by také niečo nenapadlo ani len komentovať, iní nestrácajú ani chvíľku a začínajú bombardovať čerstvú mamičku negatívnymi ohlasmi.

Ivana Gaborikova

Starostlivá mamička mala cez kočík malej Belly prehodenú tkanivu, ktorá vyzerala ako plienka a nával komentárov začal naberať na intenzite. Je pravda, že pre zdravie bábätka to nie je vhodné, čo potvrdil aj špecialista v tejto oblasti. Priestor bábätka sa môže prehriať a ocitá sa vo veľkom nebezpečenstve. Ivana sa na sociálnej sieti ihneď obránila a jej odpoveď otvorila oči všetkým mamičkám, ktoré jej krivdili.

https://www.instagram.com/p/CBTLmnygaMo/?utm_source=ig_embed

„Pre všetky ženy píšuce mi ohľadom prehriatia dieťaťa v kočíku. Prosím, kľud! Kočík má celú zadnú časť vetraciu so sieťkou,” vyjadrila mladá mamička.

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com