Americká speváčka Demi Lovato šokovala všetkých fanúšikov radostnou novinou. Po divokom období, ktoré charakterizovali najmä drogy, sa rozhodla zmeniť svoj život od základov. Dnes zažíva najkrajšie obdobie svojho života, pretože na ruke jej žiari nádherný zásnubný prsteň!

Svoje „áno“ povedala partnerovi a zároveň kolegovi, hercovi menom Max Ehrich. Táto dvojica mala ale bleskové zásnuby, a to po krátkych štyroch mesiacoch vzťahu. Podľa zdrojov z blízkeho okolia sú Demi a Max nerozluční.

https://www.instagram.com/p/CC_skD5lpJp/

Túto nečakanú novinku oznámili prostredníctvom Instagramu. Mnohí fanúšikovia si myslia, že sa Demi príliš poponáhľala, pretože vstúpiť do manželstva znamená celoživotný zväzok. Takéto rozhodnutie netreba brať na ľahkú váhu. Dvojica by sa podľa nich mala najprv lepšie spoznať. Fanúšikovia sa totiž obávajú, že ak svadba nevyjde, Demi by znova mohla mať duševné problémy.

Čarovný okamih v podobe zásnub sa konal na pláži. Pár je spolu veľmi šťastný, o čom svedčia aj speváčkine úprimné slová adresované už jej snúbencovi.

,,Keď som bola ešte malé dievčatko, otec mi hovorieval, že som jeho malá parťáčka. Bez južanského prízvuku by to možno niekomu mohlo znieť čudne, ale mne to dávalo zmysel. A dnes to slovo dáva opäť zmysel, ale dnes budem oficiálne partnerom niekoho iného. Vedela som, že ťa milujem v momente, keď som ťa stretla. Nikdy som sa necítila tak bezpodmienečne milovaná niekým v mojom živote (okrem mojich rodičov). Nikdy ma nenútiš byť niekým iným, iba sama sebou. Je mi cťou stať sa tvojou budúcou manželkou. Milujem ťa viac, ako sa dá slovami opísať a nekonečne sa teším na to, ako si s tebou založím rodinu a budeme spoločne žiť. Navždy ťa budem milovať. Môj parťák. Na našu budúcnosť!“

https://www.instagram.com/p/CC-S49WhMDR/

Zdroj: topstar.noviny.sk & topky.sk | Foto: Instagram.com