Nie je žiadnym tajomstvom, že sociálne siete vládnu svetom a sú skutočne nevyhnutnou súčasťou života mnohých ľudí. Česká vicemiss Natálie Kočendová je taktiež veľmi na sociálne siete naviazaná, avšak príspevok, ktorý uverejnila na internete je naozaj nemiestny. Urobí takéto niečo zdravý človek? Povedzte sami!

https://www.instagram.com/p/CExII57JKJN/?utm_source=ig_web_copy_link

Keď žena musí pochovať svoje dieťatko je to najhoršia vec na svete vôbec. V tom okamihu sa jej nepochybne zrúti celý svet a potrebuje čas na zotavenie. Natálie však urobila niečo, čo naozaj nik nečakal. Jej synček sa narodil bez známok života a ona urobila niečo, nad čím sa pozastavuje rozum nejednému človeku. Na sociálne siete pred všetkými sa rozhodla uverejniť fotografiu so svojím nebohým synčekom.

Skandál české missky řeší i na Slovensku! Kvůli kamarádovi Rytmuse!

„Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Moja fazuľka. Takú lásku a šťastie ako som prežívala 6 mesiacov s tebou, som nikdy nezažila. Teraz ju vystriedala neskutočná bolesť. Stratila som kúsok seba. Dala by som všetko za to, aby som opäť cítila tvoje kopance a po pôrode si ťa mohla zobrať zdravého domov. Si ten najkrásnejší chlapček. Raz sa tam hore stretneme,“ napísala mamička.

https://www.instagram.com/p/CFAA3I_Jp5d/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: najky.sk|Foto: Instagram.com