Všetko podlieha trendom a ani veľkonočné vychytávky nie sú výnimkou. Aké dekorácie či farby vedú svetom na veľkonočné sviatky tento rok? Čo nemôže chýbať v záhradke či na stole? Zostanete skutočne milo prekvapení, aká nádherná je VEĽKÁ NOC!

Veľkonočná nálada je tu a s ňou aj výzdoby či rôzne dekoratívne vychytávky. Každý rok nesie so sebou niečo nové, pútavé a zaujímavé. Nie je tomu inak ani teraz. Veľká noc je tu čo nevidieť a to, čo bolo kedysi vo svete IN, je dnes minulosťou.

Veľká noc = druhé Vianoce? | KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a  vykurovanie

Každý rok trávim tieto požehnané sviatky v kruhu svojej veľkej rodiny. Tento rok som s tradičnou veľkonočnou výzdobou pomáhala svojej babke, ktorá na ňu nedá dopustiť. V momente, keď mi ukázala veľkonočné dekorácie som skoro spadla na zadok. Napriek tomu, že rok 2021 je charakteristický rôznymi veľkonočnými dekoráciami, no moja babka rozhodne na svoje tradičné nedá dopustiť. Aká by to bola VEĽKÁ NOC bez tradičných veľkonočných ozdôb?

Veľkonočný baranček - Recepty pre vás
Etnologička Katarína Nádaská: Šibačka nebola o bitke, ale o zdraví a  plodnosti - Akčné ženy
Nezabudnime na tradičné veľkonočné jedlá a zvyky!

ROK 2021 sa však do histórie zapísal zaujímavými dekoračnými kúskami, ktoré sú síce honosné, no tradičnosť im rozhodne chýba. Aký máte na veľkonočné vychytávky názor Vy? Stali sa vo svete IN! Uprednostňujete ich aj Vy?

DATART | Tri veľkonočné dekorácie, ktoré si zvládnete vyrobiť doma
JAR a VEĽKÁ NOC PRE VÁŠ DOMOV
JAR a VEĽKÁ NOC PRE VÁŠ DOMOV
Štyrikrát kvetinová dekorácia na Veľkú noc - inšpirujte sa s nami - Nápady  - Žena - Pravda.sk
Veľká noc na stôl / konterasova - SAShE.sk - Handmade Dekorácie
Veľkonočné dekorácie - Dámskajazda

Prečítajte si tiež predchádzajúci článok o tradíciách a zvykoch veľkonočných sviatkov, ktoré Vás milo prekvapia! Zistite, či ich prežívame všetci rovnako!?

Zdroj: ČoJee!?, westwing.sk | Foto: bratislavaden.sk