Nie je žiadnym prekvapením, že Jasmina a Rytmus sú spolu vyše dvoch rokov. Za tento krásny čas je zrejmé, že Jasmina nevystupuje len ako milujúca manželka, ale aj ako veselá žena, ktorá má zmysel pre humor. Každý si myslel, že po svadbe Rytmusa a Jasminy bude táto krásna exotická žena žiť pokojným životom. Všetko je však pravým opakom.

S najlepším kamarátom Milanom už niekoľko krát vyrazili dych nie jednému človeku. Jasmina nemá problém vystreliť si sama zo seba. Tentokrát však pozornosť smerovala k niekomu inému. A ku komu inému ako k jej milovanému Rytmusovi?

Jasmina Alagič ukázala pravú tvár! Rytmus sa neudržal... Je vytočený!

Rytmus s Jasminou sa rozhodli vyraziť si do nákupného centra a spoločnosť im robil aj ich kamarát Milan. Rytmus si počas tohto výletu odskočil na toaletu a zatiaľ Jasmina s Milanom vymýšľali plán ako ho vystrašiť.

„Napätie by sa dalo krájať, ale… Jediní prekvapení sme boli my s Milanom a, samozrejme, ten pán, ktorý vyšiel z tých správnych dverí, z ktorých som tak nejako vytušila, žeby mal vyjsť aj môj muž, keďže je na nich nakreslený mužský pandrlák, ale on vyšiel z iných,” napísala Jamina s dávkou smiechu v hlase.

Tehuľka Jasmina sa na vlastnej svadbe poriadne odviazala, tušil ...

Očividne jej zámer jej nevyšiel, lebo Rytmus vyšiel úplne z iných dverí. Darmo! Niekedy sa môže pokus o vtip, stať aj najväčším trapasom!

https://www.instagram.com/p/CD9YIpgpwKi/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com