Včera sa písal presne rok, čo tvoríme s priateľom pár. Bývame od seba pomerne dosť ďaleko, no práve vysoká škola nás spojila. Tento rok sme sa rozhodli, že zmeníme naše bývanie. Keď mám povedať pravdu, bývanie na intráku nás už nebavilo a ani nenapĺňalo. Z každej strany mnoho ľudí, jednému prekážalo to a inému zasa tamto.

Študenti v Česku sa nemajú kde ubytovať. Ako sú na tom slovenské internáty?  | Aktuality.sk

Práve preto sme sa rozhodli uskutočniť zmenu v našom vzťahu. Rozhodli sme sa ísť bývať na študentský hotel, v ktorom sa cítime veľmi dobre a spokojne. Niet nad súkromie, ktoré nám na internáte nebolo dopriate. Stálo nás to síce veľa námahy, no sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo získať bývanie takéhoto charakteru.

Presne pred troma týždňami sme sa išli sťahovať. Keď sme otvorili dvere našej izby, zostali sme v miernom šoku. Starší nábytok, koberec a mnoho iného. V tom momente sme si hneď povedali, že toto musíme zmeniť.

Najskôr sme sa pustili do presúvania nábytku. Nábytok sme si prispôsobili podľa našich predstáv a je to naozaj nádherné. Mnoho ľudí by si možno pomyslelo, že izba so starým nábytkom nemôže byť útulná, no ste na veľkom omyle. Stačí jednoduchá úprava, leštenie, vôňa a drobné dekorácie.

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: ČoJee.sk