Americká popová speváčka Katy Perry aj napriek koronavírusu teraz prežíva jedno z najkrajších období jej života. Pod srdcom nosí bábätko a onedlho sa stane mamou! 🙂

Spolu s partnerom Orlandom Bloomom sa už nevedia dočkať. Budúca mamička prezradila, že očakávané bábätko bude dievčatko. 🙂 A odhalila oveľa viac, nielen pohlavie bábätka. Fanúšikom prezradila aj mená, nad ktorými uvažujú.

https://www.instagram.com/p/B-i0HZ7HaFw/

Toto nádherné obdobie je však pretkané aj smutnými udalosťami. Začiatkom marca zomrela speváčke milovaná babička vo veku 99 rokov. Neskôr museli s Orlandom pre koronavírus zrušiť svadbu, ktorá sa mala konať začiatkom tohto leta. A po 15 rokoch prišla o svojho domáceho miláčika, mačičku menom Kitty Purry. Zdá sa, že tehotenstvo je ozaj jediná pozitívna vec, ktorá drží momentálne Katy nad vodou.

https://www.instagram.com/p/B_JvoAgnG4k/

Keďže sa Katy s Orlandom onedlho stanú rodičmi, začali uvažovať nad menami pre svojho potomka. Katy chce pomenovať dcérku buď Ann, Pearl alebo Hudson, nakoľko jej zosnulá babička sa volala Ann Pearl Hudson. Boli si veľmi blízke a aspoň takýmto spôsobom si chce uctiť jej pamiatku.

Dokonca ešte pred smrťou ju stihla navštíviť a oznámiť túto novinu:

,,Stará mama, len som ti chcela povedať, že viem, že sa teraz necítiš dobre, ale chcela by som sa ti zdôveriť s jednou úžasnou správou. Budem mať bábätko! Som konečne tehotná, stará mama.“

https://www.instagram.com/p/B9gvRTNnP2H/

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram.com