Moderátorka Jasmina Alagič pred dvoma rokmi ani len netušila, že bude tvoriť pár s uznávaným Rytmusom. Flirt, láska, zásnuby, tehotenstvo, svadba, až narodenie malého Sanela. Život vie naozaj prekvapiť.

[multi] Rytmus v úlohe otca 554

Koncom júla bude Sanel oslavovať rok. Rastie ako z vody, čo je možné všimnúť si aj na samotných fotkách, ktoré sú zverejnené na sociálnych sieťach. Mnoho ľudí by v tomto čase pomýšľalo aj nad druhým bábätkom. Aký názor zastávajú v tejto oblasti Jasmina s Patrikom?

[multi] Rytmus v úlohe otca 555

Jasmina pred časom priznala, že druhé bábätko určite plánujú, avšak zatiaľ to nepovažujú za prioritu. Najskôr si chcú užiť prvorodeného syna. Hoci nemá Sanel súrodenca, rovesnícke vzťahy mu nechýbajú. Pred časom porodila syna Jasminina sestra.

„Život robí ten najlepší timing. Najskôr moja sestra, potom ja a teraz sesternica. Uvedomujem si nenormálne moc, ako mi tieto deti za posledný rok zväčšili srdce, už teraz som ich dlžníkom,” napísala šťastná Jasmina k fotke na sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/CBbR4eZpPFE/?utm_source=ig_web_copy_link

Jasmina má ešte len 30 rokov, takže času na druhé bábätko je tu dostatok. Je len otázkou času, kedy sa dozvieme šťastnú správu, tak sa nechajme prekvapiť.

Jasmina Alagič otvorene o tehotenstve a manželstve s Rytmusom ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com, topky.sk