Gabryell a Matej Straka zo skupiny Nerieš sú momentálne na SK scéne veľmi vysoko. Nehovoríme len o číslach, sledovanosti a návštevnosti koncertov. Hovoríme hlavne o kvalite hudby, lyrickej stránke a pracovitosti.

https://www.facebook.com/Neries.sk/posts/2173990825964126

 

Nedávno sme sa tešili, keď skupina oznámila vydanie nového EP albumu, avšak ešte s neurčitým termínom. Neprešla dlhá doba a je to tu!? Nerieš predstavili najprv cover k EP, teraz spustili predobjednávku albumu a samozrejme, ako sa patrí, pridávajú aj informácie o blížiacej sa Animal Tour. Album bude oficiálne vydaný 03.03.2018 a objednávky sú samozrejme možné cez RUKAHORE. I keď je možno trochu sklamanie, že kvalitnú hudbu prinesú teraz len na 6 skladbách, ktoré sa na albume nachádzajú.

Takže srdcia fanúšikov aktívnej skupiny zaplesali. A to nie len z nového EP, ale aj z ochutnávky, ktorú si pripravili. Ochutnávka je rovnomenná skladba z albumu, ktorá nesie názov Animal. Kvalitné grafické spracovanie a vizuálnu stránku do skladby dodal majster remesla Michal Nemtuda a jeho A-TEAM PRODUCTION. Takže výsledok nás môže len tešiť a tešíme sa na album!?

Zdroj: youtube.com, facebook.com