Tak toto tu ešte nebolo! Spevácka súťaž SuperStar je vždy charakterizovaná dobrými vzťahmi medzi súťažiacimi. Ani tento ročník súťaže nebol výnimkou. Kamarátske vzťahy medzi mladými talentovanými spevákmi, často pretrvávajú aj po skončení SuperStar.

Stalo sa však niečo, čo nikto nečakal. Mama jednej zo súťažiacich vyjadrila kritiku a nesúhlas so samotným výsledkom. Mama najmladšej speváčky Diany Kovaľovej sa nezdržala nemiestnych komentárov, ktoré naozaj vravia za všetko.

„Ďakujeme veľmi pekne všetkým za každý jeden hlas pre Dianku. Nemôžem napísať, čo by som chcela, pretože sme viazaní zmluvou. Bola to fraška,” povedala Jana Kovaľová.

https://www.instagram.com/p/CA-Kl-IpJiE/?utm_source=ig_web_copy_link

Hoci mladá speváčka zažila v SuperStar obrovský úspech, jej mama nadšená očividne nebola. Fakt, že Diane posledné kolo v speváckej súťaži nevyšlo, má na svedomí aj výber piesní. Piesne si však nevyberali súťažiaci sami, tie im zvolila samotná produkcia. Markíza sa však proti tomuto tvrdeniu bráni. Všetko stálo na dohode medzi súťažiacimi a produkciou.

Strieborná Superstar Diana Kovaľová: Kritika od rodičov?! | Topky.sk

Dianu označovali za veľmi priateľskú súťažiacu!

Po tomto vyjadrení Jany Kovaľovej to naozaj vyzerá tak, že vôbec nepriala víťazstvo Barbore Piešovej. Veľkou zaujímavosťou je však to, že o Dianke sa všetci súťažiaci vyjadrovali len v tom najlepšom svetle. Aj víťazka Barbora Piešová ju považovala za veľmi priateľskú a veľmi dobre spolu vychádzali.

Diana Kovaľová

Porotkyňa Monika Bagárová vnímala Dianku ako osobu s čistou dušou a veľmi si ju obľúbila. Pevne dúfame, že negatívne vyjadrenie nenaštrbí vzťahy medzi Barborou a Dianou.

Absolútny triumf! Emočne nabitý koniec Superstar priniesol Markíze ...

Zdroj: diva.sk|Foto: Instagram.com, markiza.sk