Po vydarenej skladbe Rešpektujem prichádza táto dvojica s novou skladbou, tentokrát z Delikovho nového albumu MVP!

Silný rok z pohľadu skladieb a albumových počinov neobišiel ani dvojicu Delik a Aless. Z prvého albumu od Aless sme sa dočkali spolupráce na skladbe Rešpektujem. Tento krát si ale úlohy vymenili a hosťovania s ujala mladá talentovaná raperka. Však prečo aj nie? Prvá skladba im jednoducho vyšla.

Rok poznačený rozpadom našej hip-hop legendárnej formácie Moja Reč otvoril dvere novým sólovým počinom jej jednotlivých členov. Supa album ešte stále pripravuje, no Delik si ho pripravil ako delikatesu na koniec roka 2017. Svetlo sveta najnovšie uzrela skladba Prečo chcú. Chýba nám vizuálna stránka, no po tej obsahovej je to rozhodne kvalitný počin. Okrem dvoch renomovaných mien sa pod skladbu podpísal hudobnou stopou aj DJ WICH. Odpoveď na otázku, prečo chcú dobré baby zlých chlapcov nájdeš v samotnej skladbe.

Samozrejme, ak si ešte nestihol, nemal čas alebo nechcel objednať nový album, mal by si tak urobiť. Klikaj na RUKAHORE a nezabudni čeknúť aj zaujímavý merch. Vypočuť si budeš môcť okrem Delika aj viacerých hostí, medzi ktorých patrí Šorty, Elpe, Tono S, či Separ a ďalší.

 

Zdroj: YouTube, Facebook