Predstavte si, že sa ráno zobudíte a namiesto obyčajnej skrine a nočného stolíka sa vám pred očami objaví naozaj prekrásny, nezvyčajný nábytok, aký ste mohli vidieť iba v rozprávkach. Presne tak sa musí cítiť Stuart pochádzajúci zo Škótska, ktorý si neďaleko dedinky Tomich vlastnoručne postavil presne takú istú chatku, v ktorej žil Hobbit. Nielenže tento útulný domček vyzerá naozaj rozprávkovo ale je vybavený všetkými základnými potrebami nevyhnutnými pre život – od tečúcej vody po útulný a hrejivý krb.

Stuart tento domček začal stavať ešte v roku 1980, pričom ho preslávil najmä jeho synovec KahlumG, ktorý je youtuberom a raz začas z okolia domčeka natočí nejaký ten vlog. Zvonka je domček úplne celý pokrytý zeleným machom a dá sa doň vkročiť cez rozprávkovo vyzerajúce dvere, ktoré sú zaoblené a vedú do vestibulu. Domček nie je vhodný pre vysokých návštevníkov, pretože presne ako vo filme má nízky strop, čím pôsobí veľmi útulne a vy budete mať pocit, že žijete pod zemou. Samozrejme, súčasťou domu je aj tečúca sprcha, funkčný varič, toaleta alebo práčka.

KahlumG nevšedný príbytok svojho príbuzného navštevuje dosť často a tvrdí, že vždy, keď na toto okúzľujúce miesto zavíta, vždy ho na ňom niečo prekvapí. Stuart sa snaží o svoj príbytok patrične starať a vždy sa tam nájde niečo nové.