Nie je žiadnym tajomstvom, že známe celebrity na televíznych obrazovkách zarábajú nie malé peniaze. Výnimkou nie je ani uznávaná a sympatická speváčka Dara Rolins. Úspešná žena prehovorila o svojich magických zárobkoch.

Dara Rolins sa vrhla na iný druh biznisu: Čo chce speňažiť | Nový Čas

Dara nepochybne patrí do známej speváckej ligy a s jej menom sa stretávame už od jej útleho detsva, v ktorom predviedla svoj spevácky talent. O jej úspechu svedčí aj samotný instagram, ktorý jej priniesol 600 tisíc followerov. Spolupráca s rôznymi firmami jej prináša naozaj nehorázne peniaze.

Dara Rolins sa dočkala neskutočnej pocty! Toto sa pred ňou žiadnej ...

„Za normálnych okolností za mesiac zarobím okolo 700-tisíc až milión českých korún (26 – 37 tisíc eur). Je to za živé vystúpenia, koncerty a komerčné akcie. K tomu ešte miliónové kontrakty z Instagramu,“ priznala Dara pre Forbes.

Ročná suma tejto sympatickej speváčky sa tak môže vyšplhať až do výšky 450 tisíc eur, čo nie je vôbec málo. Je vcelku pochopiteľné, že Dare nezostanú všetky peniaze, keďže musí financovať aj ľudí, ktorí pre ňu pracujú. Aj napriek tejto skutočnosti jej však na účte zostáva naozaj krásna suma, s ktorou určite nebude trpieť nedostatkom.

Dara Rolins foto panasonic 2 - Borovan.cz

Mnoho ľudí známej speváčke určite závidí, ale popravde nie je vôbec čo, keďže všetko má aj svoje negatíva. Neustále cestovanie, ktoré musí Dara absolvovať a mnoho ďalších okolností jej neumožňuje tráviť dostatok času so svojou milovanou dcérou Laurou.

„Sú to hodiny a hodiny na cestách, som kočovník. Neustále bojujem s tým, koľko času tým strávim. Čo všetko som mohla urobiť a hlavne, koľko vecí sme si mohli povedať a prežiť s mojou dcérou, čo všetko som jej mohla ukázať. Tieto výčitky ma ničia,“ otvorene priznala Dara.

Speváčka Dara Rolins: Aký má vzťah s jej dospievajúcou dcérou ...

 „Skutočnosť, že som sa ocitla na titulke časopisu Forbes, svetovom magazíne o podnikaní, peniazoch a úspechu vnímam ako totálny úlet. Mám zo seba prevelikú radosť. Stala som sa tak prvou speváčkou – ženou česko-slovenského šoubiznisu, ktorej sa niečo také podarilo. Mať na čele napísané forbes je sen a tí, ktorí túto 100 ročnú americkú ´encyklopédiu´ najúspešnejších ľudí sveta poznajú vedia o čom hovorím a určite majú pochopenie pre moju aktuálnu eufóriu,“ povedala známa speváčka pre Forbes.

Dara Rolins prezradila, koľko zarába: Jej mesačný príjem ...

Zdroj: najky.sk|Foto: hlavnydennik.sk